Sukienki na studniówkę 2016 - Moda zima 2016 - Trendy sezonu

Jakie modele znajdziecie obecnie w sklepach?
Karolina Kalinowska / 08.01.2016 05:21

Karnawał w tym roku jest wyjątkowo krótki, więc warto wykorzystać go w pełni. Przecież to czas najlepszych, szalonych imprez do białego rana i oczywiście niezapominanych studniówek. Dlatego warto mieć w szafie sukienkę, która będzie doskonale pasowała na tak wyjątkowe okazje. Tylko jaki model najlepiej wybrać?

Modne sukienki na karnawał i studniówkę

Dzisiejszą galerię zrobiłyśmy z wielką przyjemnością. Kochamy cekiny i wszystko, co błyszczy. Dlatego pewnie nie będziecie zaskoczone, że w naszym przeglądzie znalazło się kilka sukienek zdobionych tymi połyskującymi blaszkami. Jednak pamiętałyśmy również o młodych dziewczynach, które szukają obecnie modnej, a jednocześnie eleganckiej sukienki na studniówkę oraz kobiet, które cenią sobie ponadczasową elegancję.

Gdybyśmy dzisiaj miały wybierać sukienkę na ten wyjątkowy bal, zdecydowałybyśmy się na fantazyjną małą czarną przed kolano. To sukienka, którą można założyć również na wiele innych okazji - randkę z ukochanym, urodziny przyjaciółki, wesele czy spotkanie w rodzinnym gronie. Wystarczy odpowiednio dobrać dodatki!

Więcej modnych ubrań i dodatków:

Redakcja poleca

REKLAMA