Taranko kolekcja jesień-zima 2015/2016 - Trendy sezonu

Poznaj propozycje marki!
Karolina Kalinowska / 01.09.2015 06:44

W sezonie jesień-zima 2015/2016 marka Taranko na piedestale stawia kobiecość. Jednocześnie skłania do jesiennej melancholii i zaciekawia kuszącą tajemnicę. Jesteście ciekawe? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Taranko na sezon jesień-zima 2015/2016

Motywem przewodnim kolekcji są szalone lata 70., które skoncentrowane są w linii Limited Edition. Znajdziecie w niej dzwony, geometryczne wzory i kokardy wiązane pod szyją. Dzięki tym ubraniom możecie uzyskać styl nowoczesnej hipiski - czyli kobiety świadomej mody, eleganckiej  i pewnej siebie, podążającej za najnowszymi trendami. 
 
W tym sezonie Taranko buntuje się przeciw smutnym barwom. Kolorując jesień i zimę królewskimi barwami - szafirem, rubinem i szmaragdami i łączy się z odcieniami beżu, szarości, kobaltu, oranżu. Marka nie zapomina również o nieśmiertelnej czerni i bieli.

Kontynuacją kolekcji jest linia Signature. To kwintesencja marki Taranko - szlachetne materiały, kroje zgodne ze światowymi trendami i elegancja w każdym calu. To swoiste połączenie high fashion z jakością i dbałością o detal. Zaś dopełnieniem całości jest mini kolekcja Sport&Chic, która stawia na wygodę, która jednocześnie nie rezygnuje z wdzięku i seksapilu.

Więcej modnych propozycji na jesień: