Długie kardigany jesień - Trendy sezonu - Modne ubrania

Pod koniec lata zastąpią nam płaszcze!
Joanna Mroczkowska / 31.08.2015 05:05

Jeszcze nie potrzebujemy płaszczy, ale na wieczorne wyjścia przydadzą nam się długie kardigany. Te pod koniec lata będą pełnić rolę okrycia wierzchniego a zimą jako element stroju, który ukryjemy pod puchówkami i futrami. Zatem zakup przyda się przez cały rok.

Długie kardigany na jesień

Najmodniejsze w sezonie są te o długości maxi - niemal do kostek. Jednak o te trudno w polskich sieciówkach. Ciekawe modele możecie upolować np. na Zalando.pl. Oprócz tego do naszego zestawienia trafiły zarówno wełniane - droższe wersje jak i te syntetyczne, które również dobrze odegrają swoją rolę.

Do naszego zestawienia trafiły modele pochodzące z jesiennych kolekcji marek: H&M, Solar, Aryton, Madox Design, C&A, Vila i Tally Weijl.długie kardigany
Od lewej: Emma Kiworkowa, Bogna Sworowska, Anna Guzik, Paulina Sykut|

Gwiazdy również uwielbiają kardigany maxi, które nosiły na czerwonych dywanach przez całe lato. Łączą je zarówno z sandałkami na obcasie, klasycznymi szpilkami jak i kozakami. W każdej wersji prezentują się bosko. A może wy uważacie inaczej?

Jeśli podążacie za najnowszymi trendami pamiętajcie o podkreśleniu talii. Oversize'owe modele prezentują się świetnie jednak z dodatkiem w postaci paska od razu nabiorą modowego smaczku. Sprawdź te kardigany damskie szare!

Zobacz też:
Pierwsze propozycje z jesiennych kolekcji
15 rzeczy z wyprzedaży, które będziesz nosiła jesienią
Trend sezonu - odkryte ramiona