POLECAMY

Sylwia Nowak chce wygladać jak Kim Kardashian?

Dobrze jej poszło?
Sylwia Nowak to celebrytka, która znana jest z serialu "Miłość na Bogato". Gwiazdka pojawiła się ostatnio na prezentacji znanej polskie sieciówki w komplecie łudząco przypominający ten Kim Kardashian. Oryginał tej stylizacji został zaprezentowany już jakiś czas temu podczas Teen Choice Awards 2014.Tańsza kopia Balmain...?

Obie rzeczy - zarówno spódnica jak i bluzka to projekt Balmain. Skórzany top to koszt ok. 9300 złotych, zaś ołówkowa spódnica w zebrę kosztuje ok. 2300 złotych. Niestety jak widać na załączonych zdjęciach ubrania te różnią się od siebie, co znaczy, że Sylwia Nowak wybrała tańsze zamienniki. Niemniej nie oceniając jej wyboru, czy twierdzenia o podróbkach, która według was wygląda lepiej w tym looku? Głosujcie!


Więcej pojedynków gwiazd - głosujcie:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 lata temu
no właśnie, po co przeliczać kto ile wydał na ciuchy. jak dla mnie sylwia wygląda o niego lepiej. ostatnio w ogóle często pozuje w różnych stylizacjach. oprócz tej z mohito widziałam ją w bardziej swobodnej stylówie z be jeans...
/3 lata temu
Tili to jest zwykła kradzież, ktos sie namęczył zeby zapriojektowac te rzeczy, a jakieś gwiazdki noszą tanie podróbki....szkoda gadać naprawdę. Zresztą to nie jest gotowy komplet ta panna z tego dennego serialiku mogla zalożyć tę spódnicę z innym topem, albo samą górę złączyc z innym dołem. ŻENADA - PODRÓBA
/3 lata temu
Przecież to zawsze wspaniałe redakcje, takich portali jak wasz, z góry skreślają babkę, która nie wydała na ciuchy 20 tys. zł, tylko wybrała tańsze odpowiedniki :D. Jak dla mnie Sylwia Nowak wygląda dużo lepiej od Kim - ma lepszą figurą, fajnie dobrane dodatki (zwłaszcza buty!), a jej ciuchy wyglądają bardzo podobnie do tych oryginalnych.