Cropp, CHILLIN, sukienka kolekcja wiosna-lato 2010

Sukienka dla mamy i córki?

Jeśli myślałaś, że odkąd skończyłaś trzydzieści lat (jeśli już skończyłaś), nie wypada Ci zaglądać do sieciówek i nosić kolorowych dziewczęcych sukienek, to zastanów się raz jeszcze.
/ 20.05.2010 15:43
Cropp, CHILLIN, sukienka kolekcja wiosna-lato 2010

W podjęciu decyzji (a raczej jej zmianie) może pomóc Ci sukienka w róże z najnowszej kolekcji linii CHILLIN marki Cropp. Idealna na wiosenne lub letnie spacery i leniwe słoneczne niedziele. Ciekawy fason, modny wzor:

sukienka CHILLINCropp, 89,90 zł

Zobacz także: Jaka sukienka do jakiej figury

Sukienka jest wyrazista, więc resztę stroju najlepiej stonować, i zestawić ją z tenisówkami i kardiganem lub balerinkami i małą marynarką.


Choć marka Cropp adresowana jest do młodych, pełnych energii dziewczyn z wyobraźnią, to w tym przypadku pozwolę sobie dodać, że w przypadku tej kwiatowej sukienki chodzi tu o młodość ducha, a nie metrykalną. Rzadko zdarza się, by ten sam model pasował zarówno szesnastoletniej dziewczynie i trzydziestoparoletniej kobiecie, ale okazuje się, że nie jest to niemożliwe.

Zobacz także: Od wyboru do koloru

Uznałyśmy, że to jedna z ładniejszych sukienek, jakie widziałyśmy w redakcji w tym tygodniu (a widziałyśmy sporo). Co ją wyróżnia? To, że jest zgodna z trendami, że jest niedroga i to, że ma fantastyczny fason. Czegóż chcieć więcej na wiosnę?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/31.08.2014 21:02
Całą gamę sukienek na każdą na każdą okazję i figurę można znaleźć w kolekcji http://sugarfree.pl/ Wiele z nich jest tańszych nawet o 40% z bezpłatną przesyłką.
/31.08.2014 18:41
no i z tego ci widać głosiło sie i to dużo więcej :p Mnie to ogólnie ciekawia efekty samej sesji, czy taki eksperyment sie uda:)
/25.08.2014 14:38
Ale w sumie jak na takie nagrody co matarnia oferuje to chyba powinno się trochę wiecej zgłosić :P
POKAŻ KOMENTARZE (4)