Natalia Siwiec w mini i kozakach fot. ONS.pl

Styl gwiazd - Pojedynek sonda - Czerwony dywan

Tak wyglądały na pokazie bizuu
Joanna Mroczkowska / 15.06.2015 15:00
Natalia Siwiec w mini i kozakach fot. ONS.pl

Dosłownie przed chwilą miał miejsce pokaz najnowszej kolekcji poznańskiego duetu bizuu. Jak można było się spodziewać na evencie pojawiło się wiele gwiazd a w tym 2, które wystylizowały podobny trend. Letnia sukienka/spódnica mini w połączeniu z wysokimi kozakami do dość trudny miks. Zatem, która z nich poradziła sobie z nim lepiej?

Pojedynek gwiazd - Natalia Siwiec czy Klaudia Halejcio?

Natalia Siwiec połączyła dżins z modną skórą. Luźny komlet o długości mini z rozkloszowaną spódniczką wyglądał na niej bosko. Do tego szałowe wysokie kozaki z zamszu - nie zapominając o ekstrawaganckiej kopertówce Anji Hindmarch w kształcie pudełka płatków śniadaniowych.

Zaś Klaudia Halejcio wybrała komplet w grochy. Odkryty brzuch a do tego bardzo ozdobne ażurowe kozaki prezentował się w zestawie na pewno gorzej niż osobno. Chyba wszystkiego tu było za wiele. A może to jest tylko nasze zdanie? Zagłosujcie i oceńcie ich looki same!


Więcej mody w stylu gwiazd:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/12.03.2017 01:32
Jeśli styl na dziwkę jest szałowy to szczerze współczuję. Ogłupianie PR - em działa, produkcja dewiantów seksualnych w toku. A większość słabo wykształconych pań myśli, że jak założą buty z cholewami to staną się kimś w typie Lary Croft. A potem płaczą o przemocy domowej i urządzają protesty. Tylko pogratulować intelektu.