Sonia Rykiel dla H&M - paryska premiera kolekcji

Znane osobistości, takie jak Kate Bosworth, Eva Herzigova i Nadja Auermann bawiły się 1 grudnia 2009 w magicznym świecie Paryża, świętując inaugurację kolekcji Sonia Rykiel pour H&M.
/ 04.12.2009 09:23

Znane osobistości, takie jak Kate Bosworth, Eva Herzigova i Nadja Auermann bawiły się 1 grudnia 2009 w magicznym świecie Paryża, świętując inaugurację kolekcji Sonia Rykiel pour H&M.

Grand Palais, jeden z najsłynniejszych budynków miasta, zamieniono w paryską krainę fantazji dla około 2000 gości. Były wśród nich takie gwiazdy jak Jean Paul Gaultier, Ellen von Unwerth i Emanuelle Béart, które przebywszy zaczarowany las dotarły do odtworzonego Saint Germain, duchowej siedziby Soni Rykiel. Następnie, siedząc pod specjalnie przygotowaną Wieżą Eiffla obejrzeli kolekcję bielizny Sonia Rykiel pour H&M, która 5 grudnia 2009 pojawi się w około 1500 sklepach H&M na świecie, a także kolekcję dzianin dla pań i dziewczynek, która będzie dostępna w około 200 sklepach od 20 lutego 2010!

Kolekcję bielizny Soni Rykiel dla H&M zanim pójdziecie do sklepu możecie obejrzeć w naszej galerii zdjęć TUTAJ >>>

Fantazja, magia, moda! - SONIA RYKIEL POUR H&M

Nathalie i Sonia Rykiel na paryskiej premierze kolekcji Sonia Rykiel pour H&M

Chodziło nam o wspaniałość Paryża i Soni Rykiel. Chcieliśmy dostarczyć naszym gościom dziecięcych przeżyć, wprowadzić ich w świat fantazji, w którym mogliby się zanurzyć i odkryć kolekcję Sonia Rykiel pour H&M. Pragnęliśmy, aby dominował świąteczny duch obdarowywania się
- mówi Nathalie Rykiel, dyrektor artystyczny i prezes marki Sonia Rykiel.

To był magiczny wieczór. Sonia jest absolutnie paryska, jest uosobieniem elegancji. Duch kolekcji Sonia Rykiel pour H&M dominował na wczorajszym przyjęciu. Praca z taką ikoną mody, jak Sonia Rykiel była wspaniałym przeżyciem. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z kolekcji, która w stu procentach oddaje osobowość Soni. Ta kolekcja jest idealnym prezentem świątecznym - mówi Margareta van den Bosch, creative advisor H&M.

Impreza H&M dla Soni Rykiel, zorganizowana w pierwszą noc grudnia, zapoczątkowała sezon świąteczny. Połyskujące miasto wewnątrz Grand Palais, stanowiące esencję Paryża i samej Soni Rykiel było jak roziskrzony surrealistyczny, tematyczny park rozrywki dla dorosłych. Kolekcję zaprezentowano na platformach, które wyłoniły się z imitacji Łuku Tryumfalnego. Tłem był paryski park rozrywki.

Fantazja, magia, moda! - SONIA RYKIEL POUR H&M
Paryska premiera kolekcji Sonia Rykiel dla H&M, 1 grudnia 2009 r.

Od zawsze byłam wielką fanką Soni Rykiel. Dla mnie jest bardzo kobieca i tak cudownie przejmująca jak duża brokatowa kokarda na mojej sukience. To szaleństwo! Nie spodziewałam się tego. To taki mini karnawał
- powiedziała Kate Bosworth.

Uwielbiam Sonię i jej współpracę z H&M. Sonia Rykiel jest jak rewolucja w modzie. Tworzy seksowne, kobiece, a zarazem nowoczesne ubrania. Jest bardzo inteligentną i niezwykle utalentowaną projektantką. Bardzo ją podziwiam - zachwycał się Jean Paul Gaultier.

Myślę, że prezentacja tej kolekcji w Paryżu jest bardzo w stylu Soni Rykiel. Ona jest taka paryska. Nie sądzę, aby ten pokaz mógł odbyć się gdziekolwiek indziej - stwierdziła Eva Herzigova.

Źródło: Materiały prasowe H&M