POLECAMY

Sprawdź kto zaprojektuje najnowszą kolekcję dla River Island

Dowiedz się już teraz
Sprawdź kto zaprojektuje najnowszą kolekcję dla River Island fot. serwis prasowy River Island
River Island zapowiedział właśnie kolaborację ze wschodzącą gwiazdą projektowania mody, Katie Eary, w ramach Design Forum na wiosnę/lato 2014. Na kolekcję młodej artystki dla River Island składają się gładkie, lejące się tkaniny, ekspresjonistyczne printy, seksowne kostiumy kąpielowe i modne akcesoria.

Brytyjska projektantka Katie Eary rozpoczęła swoją profesjonalną przygodę zmodą wraz z uzyskaniem dyplomu w londyńskim The Royal College of Art w 2008 roku. Od tamtej pory jej kariera błyskawicznie się rozwija, a sama Katie jest bacznie obserwowana na londyńskiej modowej scenie. Projektantka skupia się głównie na modzie męskiej – ściśle współpracowała z Kanye Westem przy tworzeniu jego marki.

Kolekcja Katie Eary dla River Island, zostanie po raz pierwszy zaprezentowana podczas londyńskiego Tygodnia Mody w lutym 2013 w krótkim filmie wyreżyserowanym przez Kingę Burzę. Inicjatywa River Island Design Forum pomaga szerzej zaistnieć młodym twórcom, a panel Fash/On Film, stworyonz we współpracy z British Fahion Council, ma na celu wspieranie roli filmu w branży mody oraz rozwijania relacji między projektantami a filmowcami.

Zobaczcie również:
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)