Rihanna projektuje dla River Island

Współpraca Rihanny z brytyjską marką River Island to najbardziej wyczekiwana modowa kolaboracja. River Island prezentuje zdjęcia Rihanny podczas pracy nad kolekcją. Ubrania zostaną zaprezentowane 16 lutego, a sama kolekcja trafi na sklepowe półki już 5 marca 2013. Międzynarodowa gwiazda muzyki pop będzie sygnować swoim nazwiskiem zarówno ubrania, jak i dodatki na sezon wiosna/lato 2013!

River Island prezentuje pierwsze pierwsze zdjęcia przedstawiające Rihannę podczas pracy nad kolekcją dla River Island - wiosna/lato 2013.

Zobacz też: Fashion Designer Awards 2013

Rihanna dla River Island

Autorskie projekty na sezon wiosna/lato 2013 zostaną zaprezentowane 16 lutego, podczas Londyńskiego Tygodnia Mody!

Sama artystka tak komentuje swoją współpracę: Już od dawna chciałam zaprojektować własną kolekcję. To było coś, nad czym myślałam odkąd zaczęłam bardziej interesować się modą. To moja pasja – mówi Rihanna – Za każdym razem, gdy widziałam  gdzieś nowe ciuchy, zawsze było coś, co chciałam w nich zmienić. Jedynym sposobem by mieć idealne ubranie było więc samodzielne zaprojektowanie go.

Zobacz też: Pokaz kolekcji SIX i I AM - jesień-zima 2012/2013

Zarówno fani brytyjskiej marki odzieżowej jak i artystki, z zapartym tchem wyczekują tej niezwykłej kolekcji już od czasu ogłoszenia współpracy w czerwcu 2012 roku. Odzież i akcesoria Rihanna dla River Island będą dostępne w sklepach od 5 marca!