Damskie pikowane kurtki wiosenne - jaką kupić na sezon wiosna-lato 2019?

Zobacz najmodniejsze modele pikowanych kurtek. Oto hity sezonu wiosna-lato 2019!
Marta Kosakowska / 13.03.2014 11:17

Każda prawdziwa fashionistka wie, że pikowane kurtki nigdy nie wychodzą z mody. To kwintesencja klasycznej mody, która pasuje każdej kobiecie bez względu na wiek. Tego typu kurtki można nosić na wiele okazji np. do pracy lub na weekend za miastem. Jaki model warto kupić w tym sezonie?

Najmodniejsze pikowane kurtki na wiosnę 2019

Pikowane kurtki wylansowane zostały przez nobliwych Brytyjczyków wiele lat temu. Pokochali je też projektanci mody, ponieważ są ciepłe i wygodne, a przede wszystkim idealne na niepewny pogodowo marzec czy kwiecień. Taka kurtka to inwestycja na długie lata, a nie przejściowa moda.

Pikowane kurtki to jedne z najmodniejszych kurtek wiosennych. Ten model kurtki doczekał się dziesiątek wariacji. Co ciekawe, mimo upływu lat, pikowanie nie wyszło z mody. Przeciwnie, obecnie przeżywa swój prawdziwy renesans.

W tym sezonie pikowania można znaleźć m.in na:

W naszym zestawieni znalazły swoje miejsce pikowane kurtki zarówno z sieciówek, ale również ze sklepów internetowych i droższych marek. Najciekawsze modele pikowanych kurtek znajdziesz na następnych stronach galerii!

Znajdź kurtkę, która idealnie wpisuje się w trendy!

Najmodniejsze modele kurtek pikowanych

Przeczytaj:
Czarna ramoneska to klasyka - 16 najmodniejszych modeli
Wiosenne trencze - 12 hitowych modeli