Ramoneski na wiosnę - 4 najmodniejsze modele!

Modne od kilku sezonów skórzane lub skóropodobne kurteczki będziemy nosić również nadchodzącą wiosną. Bardzo ucieszy was fakt, że pojawiają się w kilku, kolorystycznych wersjach. Pozwoli to każdej z was znaleźć model odpowiedni dla siebie. Zobaczcie propozycje znanych sieciówek. Wśród nich: czarne ramoneski, brązowe ramoneski, beżowe ramoneski i kolorowe ramoneski!

Modne od kilku sezonów skórzane lub skóropodobne kurteczki będziemy nosić również nadchodzącą wiosną. Bardzo ucieszy was fakt, że pojawiają się w kilku, kolorystycznych wersjach. Pozwoli to każdej z was znaleźć model odpowiedni dla siebie. Zobaczcie propozycje znanych sieciówek!

Ramoneski na wiosnę - 4 najmodniejsze modele!

Asos / Bershka / Asos

Czytaj także - przegląd płaszczy i kurtek na wiosnę 2013!

Rodzaj garderoby zwany ramoneską znany jest każdej kobiecie, która śledzi sezonowe trendy. Macie już w szafie taką kurteczkę? Jeśli nie, pomożemy wybrać wam właściwy model! Ponadczasową czerń polecamy kobietom lubiącym klasykę, beż - wielbicielkom letnich barw, zieleń, róż lub czerwień - miłośniczkom zabaw kolorami, a brąz - tym paniom, które pokochały karmel w swoich szafach.

 

Czarne ramoneski

Z pewnością jest wśród was spora liczba kobiet, dla których czerń gra główną rolę w codziennych stylizacjach. Jeśli lubicie tą ponadczasową barwę, to właśnie dla was jest ten rodzaj ramonesek. Zobaczcie, jakie marki nie rezygnują z klasycznej kolorystyki!

Ramoneski na wiosnę - 4 najmodniejsze modele!

Bershka / Zara / Asos

 

Brązowe ramoneski

Ciemnobrązowe, jasnobrązowe lub/i karmelowe ubrania nosimy od kilku sezonów. Jeśli zatem należycie do grupy osób kochający brązy, nie musicie z nich rezygnować wiosną. Ramoneski we wspomnianym kolorze są niezwykle modne i pasują niemalże do wszystkiego!

Ramoneski na wiosnę - 4 najmodniejsze modele!

H&M / Bershka / Asos

 

Beżowe ramoneski

Wiosna lubi jasne barwy, stąd wasze szafy w nadchodzącym sezonie powinny być wyposażone w białą, beżową lub ecru garderobę. Proponujemy rozświetlić codzienną stylizację ramoneską, którą możecie łączyć z czymkolwiek tylko chcecie. Zobaczcie beżowe kurteczki z najnowszych kolekcji!

Ramoneski na wiosnę - 4 najmodniejsze modele!

Zara / Asos / Bershka

 

Kolorowe ramoneski

Ostatnia nasza propozycja dotyczy kurteczek czerwonych, różowych, zielonych lub/i niebieskich. Te kolorowe ramoneski są przeznaczone dla tych kobiet, które nie boją się modowych eksperymentów. Zobaczcie kolorystycznie zróżnicowane kurteczki i wybierzcie coś dla siebie!

Ramoneski na wiosnę - 4 najmodniejsze modele!

Asos / Bershka / Pull&Bear

Ramoneski na wiosnę - 4 najmodniejsze modele!Ramoneski na wiosnę - 4 najmodniejsze modele!

                      Wiosenne płaszcze                                                  Kurtki na wiosnę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)