POLECAMY

Oops wpadka: Laura Łącz

Laura Łącz, dotąd bardzo stylowa kobieta w kwiecie wieku zaszalała ze strojem... niepotrzebnie!
Oops wpadka: Laura Łącz fot. ONS
Laura Łącz mimo swego dojrzałego wieku zawsze świetnie się prezentuje. Ze smakiem, ale nie nudno. Po tym jak na otwarcie butiku Paprocki & Brzozowski założyła czarną sukienkę we wzór przypominający zachlapanie żółta farbą, od Gosi Baczyńskiej dostaliśmy znak, że aktorka chce nieco odmłodzić swój wizerunek.

Na otwarcie butiku Pandory posunęła się jeszcze dalej. Zainspirowana wyraźnie modnym stylem boho założyła czarną sukienkę maxi w pastelowe kwiaty. Do tego niepasujące, dźinsowe sandały, prostą, jasnoróżową torebkę na pasku i bardzo niestylową turkusową, skórzaną kurtkę ze stójką. Apelujemy do Pani Laury o powrót do poprzedniego stylu!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/6 lat temu
Świetna stylizacja! A buty nie są "dzinsowe", tylko skórzane!
/7 lat temu
zgadzam sie z moimi przedmowczyniami w zupelnsci. Dojrzala i owszem, ale dobra figura, wlosy, makijaz - wszystko ok, a do tego stroj, ktory nie budzi zadnych negatywnych skojarzen. Nie widze w tej stylizacji pędu Laury Łącz do usilnego odmlodzenia sie. Bardzo dobrze ubrana !!!
/7 lat temu
dokładnie tak !!!!!!!! pani Laura jest piekna kobieta majaca swietny gust ?moze osoba oceniajaca jest go lekko pozbawiona ??:)
POKAŻ KOMENTARZE (2)