Olivia Palermo dla Tommy Hilfiger - Trendy sezonu - Styl gwiazd

O jak chodzi?
Joanna Mroczkowska / 10.06.2015 06:20

Olivia Palermo i jej przystojny mąż Johannes Huebl zostali gościnnymi stylistami Tommy'ego Hilfigera. Słynna fashionistka i jej małżonek - model mogą być zagrożeniem dla naszej Anji Rubik i Sashy Knezevica...

Oboje jesteśmy podekscytowani i zaszczyceni pracą z Tommym – jednym z najbardziej kultowych amerykańskich projektantów. Zawsze kochaliśmy jego charakterystyczny styl, łączący klasykę z nowoczesnym luzem i stylem preppy . Jesteśmy dumni z tej współpracy i możliwości wzbogacenia kultowych projektów Tommy’ego o nasze pomysły.

- powiedziała Olivia Palermo
 
Olivia Palermo dla Hilfigera
|Zdjęcia backstage z sesji z Olivią Palermo|

Olivia Palermo x Johannes Huebl dla Tommy Hilfiger

Olivia Palermo zdobyła międzynarodowy rozgłos jako ikona mody dzięki swojej pracy jako aktorka, modelka, ambasadorka oraz redaktor naczelna i kreatywna własnego bloga związanego ze stylizacjami. Obecnie uznawana jest za jedną z najsłynniejszych "fashionistek" na świecie a jej imię wymieniane jest na równi z takimi ikonami stylu jak Anna Dello Russo, Miroslava Duma czy Chiara Ferragni.

Tym razem podczas współpracy ze słynnym domem mody gwiazda wybrała swoje sezonowe hity. Wśród modeli must-have, które wybrali małżonkowie, znalazły się zarówno wyrafinowane stylizacje na lato 2015, jak i gotowe zestawy plażowe. W naszej galerii znajdziecie zajawkę współpracy ze słynną parą a mianowicie lookbook. A na kolejne porcje czekajcie śledząc serwisy społecznościowe Tommy'ego Hilfigera.

 

This season's MVPs - #OliviaPalermo and #JohannesHuebl at our 30th Anniversary fashion show in #Beijing. #TommyChina

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger)


Urodziwa i stylowa para gościnnie wciela się w role stylistów kolekcji damskiej i męskiej. A ich ulubione modele, które specjalnie na tę okazji wybrali dla siebie z kolekcji będą dostępne w wybranych sklepach marki w Europie, obu Amerykach, Azji a także przez internet.

Więcej mody z popularnych sklepów: