KENDALL + KYLIE - kolekcja Topshop fot. serwis prasowy Topshop

Kendall Kylie Jenner dla Topshop - Trendy sezonu - Moda lato 2015

KENDALL + KYLIE w Topshop od dziś!
Joanna Mroczkowska / 03.06.2015 10:25
KENDALL + KYLIE - kolekcja Topshop fot. serwis prasowy Topshop

Kapsułowa kolekcja dla Topshop zaprojektowana przez siostry Kendall i Kylie Jenner (marka KENDALL + KYLIE), to przede wszystkim młodzieżowy, bardzo współczesny i świeży styl rodem z Zachodniego Wybrzeża.

Kolekcja młodszych sióstr Kardashianek składa się z ubrań o krojach vintage w hawajskie nadruki, koszulek z odważnymi napisami,  delikatnych bluzek z koronkowym wykończeniem czy luźnych dżinsów. Eleganckie prochowce, szerokie spodnie i sukienki maxi idealnie dopełniają wyrafinowane stylizacje sylwetek.

Chciałyśmy, aby te rzeczy były w stylu osób, które nam się podobają, ale jednocześnie były w zauważalny sposób nasze, zwłaszcza jeśli chodzi o kluczowe elementy kolekcji. Zebrałyśmy nasze pomysły, referencje, usiadłyśmy do projektowania z zespołem i stało się. Następnie przedstawiłyśmy naszą kolekcję TOPSHOPowi, który się nią zachwycił i wszystko potoczyło się dalej.
- mówi Kendall Jenner
 
Kendall Kylie Topshop

Marka KENDALL + KYLIE  będzie idealnym dopełnieniem regularnej kolekcji Topshop i świetnie wpisze się w styl klientów marki na całym świecie. Linia zaprojektowana przez 2 celebrytki zawiera 15 elementów, ich ceny będą oscylować między 159 a 465 złotych.

kendall kylie topshop

Więcej mody na lato 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)