POLECAMY

Polscy projektanci nago, ulubione buty Kożuchowskiej...?

I wiele więcej modowych hitów w nowym numerze Viva! Moda
Polscy projektanci nago, ulubione buty Kożuchowskiej...? fot. serwis prasowy Edipresse

Choć moda pozostaje największym i najważniejszym filarem nowej odsłony magazynu Viva! MODA, to kwartalnik został wzbogacony o rubryki o kulturze, sztuce oraz obszerny dział lifestylowy. W nowej VIVIE! MODZIE nie zabraknie wywiadów z inspirującymi postaciami, felietonów ze stolic światowej mody, unikalnie zilustrowanych, ekskluzywnych materiałów urodowych oraz egzotycznych podróży. Redakcja magazynu zagląda również do domów i szaf postaci ze świata polskiej i światowej branży.

Nowa Viva! MODA już w kioskach!

Na okładce 1. wydania nowej VIVY! MODY znalazła się Anja Rubik w sesji z Los Angeles. Jednak to nie wszystko co proponuje nowa wersja znanego magazynu modowego. W numerze, który do kiosków trafił właśnie dzisiaj znajdziecie m.in.: prowokujące zdjęcia „Król jest nagi” czyli VIVA! MODA rozbiera polskich projektantów, trendy na wiosnę 2016 oraz raport Agnieszki Ścibior ze światowych wybiegów mody.

Więcej informacji o nowej odsłonie Viva Moda!

Viva! Moda

Ale to nie wszystko! Oczami Agnieszki Ścibior czytelnicy poznają relacje z wybiegów największych projektantów oraz świat haute couture. Wśród felietonistów nowej odsłony magazynu znaleźli się m.in. Jolanta Czaja, Patrycja Matysiak, Wojciech Warzecha, oraz fotografka Anna Bloda. Redaktor naczelną magazynu jest Katarzyna Przybyszewska, a jego dyrektor kreatywną Agnieszka Ścibior. Zmianom uległ layout oraz logo magazynu. Ich autorem jest Marek Knap, dyrektor artystyczny Edipresse Polska.

Magazyn ma aż 244 strony, a jego cena to 9,99 zł.

Więcej modowych ciekawostek:

Od teraz nie pierzemy swoich dżinsów?! 10 rzeczy, które musisz wiedzieć o Zoolander 2 My je nosimy a faceci tego nienawidzą

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)