Zoolander 2 fot. ONS.pl

Zoolander 2 - Ciekawostki filmowe - Trendy modowe

Chodzi oczywiście o Zoolandera 2
Joanna Mroczkowska / 04.03.2016 11:14
Zoolander 2 fot. ONS.pl

Już za chwilę do kin trafi "Zoolander 2". Film, który już został okrzyknięty najmodniejszym filmem w historii. Mimo, że jest prześmiewczą komedią to świat mody oszalał na jego punkcie. Produkcja jest kontynuacją hitu z z 2001 roku o tej samej nazwie. Tym razem jednak do Bena Stillera i Owena Wilsona dołączyła sama śmietanka Hollywood. Na ekranie zobaczymy m.in. Penelope Cruz, Justina Biebera, Willa Ferrella, Benedicta Cumberbatcha, Macaulay Culkin, Olivię Moon, Joe Jonasa, Ariane Grande, Millę Jovovich i Susan Sarandon i Alexandra Skarsgaarda.

Zoolander 2
fot. ONS.pl

Zoolander 2 najmodniejszym filmem

Fabuła filmu kręci się wokół 2 najsłynniejszych modeli na świecie - Dereka Zoolandera (Stiller) i jego przyjaciela Hansela (Wilson). Którzy walczą o powrót na szczyt kariery i z...modową konkurecją. Na ekranie zobaczymy pracę podczas sesji zdjęciowych, wybiegów mody, przymiarek i przerysowane kulisy życia prawdziwych gwiazd branży modowej + kilka pościgów. Wszystko okraszone ultra drogimi i modnymi ciuchami, i zniewalającym humorem. Jak się dowiedziałyśmy wiele żartów, które zawarto w scenariuszu zrozumieją tylko ludzie, którzy z branżą modową mają coś wspólnego.

Zoolander 2
fot. ONS.pl

My już nie możemy się doczekać! Dlatego czekając na premierę przygotowałyśmy dla was zestawienie 10 cekawostek o filmie. Zobaczcie!

10 ciekawostek o filmie Zoolander 2

  1. Współautorem scenariusza jest mąż Jennifer Aniston - Justin Theroux.
  2. 3 główne role w filmie grane przez Stillera, Wilsona i Ferrella. Cała trójka prawdziwym życiu jest leworęczna.
  3. Eddie Murphy bardzo chciał zagrać w filmie - nawet wymyśli dla siebie chwytliwą frazę - "Black Steel" ("Czarna stal"), jednak nie został zaangażowany do projektu.
  4. Stephen Hawking był narratorem teaserowego filmiu do Zoolandera 2.
  5. Aktor Jonah Hill dostał rolę w filmie jednak zrezygnował z niej na niedługo przed startem produkcji.
  6. Na planie aktorzy spędzili 97 dni.
  7. Film nagrywany był w Rzymiem m.in. w słynnym studio Cinecittà.
  8. Aktorzy wzięli udział w prawdziwym pokazie Valentino na jesień i zimę 2015/2016 - publiczność była zaskoczona i...rozbawiona.
  9. W Zoolanderz zobaczycie epizodyczne role gwiazd mody tj. Marc Jacobs, Anna Wintour, Jourdan Dunn, Tommy Hilfiger, Alexander Wang, Kate Moss.
  10. Na początku film nazywać się miał "Twolander".

Justin Bieber Zoolander
fot. ONS.pl

Zoolander 2
fot. ONS.pl

Więcej modowych ciekawostek:

My je nosimy a faceci tego nienawidzą
Poznaj najgorętszy sposób na noszenie płaszcza
Kupując nowe buty musisz o tym pamiętać