POLECAMY

Noworoczny Markowy Czwartek

17 stycznia markowe kobiety spotkały się w Hotelu System Premium w Poznaniu, gdzie pod przewodnictwem Marzeny Rogalskiej, w iście karnawałowym nastroju witały Nowy Rok.
Tym razem na panie czekały typowo karnawałowe niespodzianki, a wieczór swoją obecnością uświetnili Małgorzata Karbowiak oraz Patryk Le Nart.

Spotkanie rozpoczęło się rozmową z podróżniczką i przewodniczką Małgorzatą Karbowiak, która „przeprowadziła” panie przez te kraje na świecie, w których odbywają się najbardziej  spektakularne imprezy karnawałowe. Oczywiście na mapie nie mogło zabraknąć Ameryki Południowej – w końcu to właśnie karnawał w Rio jest najbardziej znany i cieszy się niesłabnącą  popularnością.

Podczas karnawałowego wieczoru nie mogło zabraknąć tematu związanego  z modą. Swoje karnawałowe propozycje zaprezentowała firma Gatta oraz projektantka Katarzyna Szymańska.

Kolejne punkty znajdujące się na markowej mapie atrakcji to pokaz pływania synchronicznego oraz krótki, ale intensywny kurs salsy, który poprowadzili tancerze  z poznańskiej Szkoły Tańca Angello.

Krótki odpoczynek na złapanie oddechu, łyk orzeźwiającej wody  i markowe kobiety były gotowe na kolejną dawkę niespodzianek. Na sali pojawił się niesamowity Patryk Le Nart – mężczyzna, który wie czego pragną kobiety. Doskonale poprowadził panie przez tajniki karnawałowych drinków. Pokazał jak łączyć różne alkohole, jakie likiery pasują do siebie, a jakich nigdy nie powinno się łączyć ze sobą. Kilka pań na własnej skórze przekonało się jak istotną rolę odgrywają proporcje, ale i wyczucie kolorystyki mieszanych alkoholi… Okazało się, że wśród pań znalazło się kilka godnych następczyń Patryka, które zarzekały się, że przyrządzony przez nie koktajle były ich pierwszymi w życiu. Być może podczas następnego Markowego Czwartku, który odbędzie się już 7 lutego, wspomniane panie przygotują kilka autorskich kompozycji pozostałym uczestniczkom markowych spotkań.

Sponsorzy:
Heymann, Gatta, Brown-Forman, Perfumerie Douglas, wielkiewina.pl, Hotel System Premium
Patronat medialny: onet.pl, polki.pl, fashionmedia.pl, tutej.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)