POLECAMY

Markowy Czwartek w SPA_larnikcal

Listopadowy Markowy Czwartek upłynął pod hasłem „Kobieta: dusza i ciało”.
Gospodarzem wieczoru przygotowanego przez agencję 4 way communication była jak zawsze Marzena Rogalska, a gościem specjalnym była niesamowita Ania Orłowska, której panie zadawały setki pytań dotyczących makijażu. Po raz pierwszy na Markowym Czwartku odbyły się również zajęcia wprowadzające z jogi.

Markowe Czwartki to cykl spotkań, podczas których zaproszone panie mogą bez skrępowania (czyli bez męskiego towarzystwa) rozmawiać na ich ulubione tematy. Każde spotkanie posiada swój odrębny temat przewodni. Była już moda, sex, podróże, zdrowy tryb życia, sprawdzone sposoby na poprawę nastroju.

Tradycją jest już obecność podczas czwartkowych wieczorów kobiet znanych z mediów. Do tej pory na Markowych Czwartkach gościły m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Grażyna Wolszczak, Joanna Heidtman oraz rodzynek – Andrzej Komorowski.

Gościem ostatniego wieczoru w SPA_larnikcal była Anna Orłowska – popularna i uwielbiana przez rzeszę kobiet wizażystka, znana m.in. z programów w TVN Style. Rozmowa odbywająca się w kameralnych wnętrzach puszczykowskiego SPA krążyła wokół tematów związanych z kreowaniem własnego wizerunku, w tym podejścia do siebie oraz sposobu postrzegania własnej osoby w kontekście tego, jak nas odbierają inni.

Kształtowanie własnego stylu oraz kompletowanie garderoby musi być zawsze poprzedzone głęboką analizą własnej osoby. Niemalże wszystkie panie skorzystały podczas wieczoru z indywidualnych konsultacji, których udzielały wizażystka Ania Orłowska oraz stylistka Dagmara Więcek (dla zainteresowanych pań podajemy numer telefonu Dagmary – 603 636 306).

Organizatorzy Markowych Czwartków zadbali również o prezentację starannie wyselekcjonowanych produktów skierowanych do pań. Tym razem była to prezentacja kolekcji jesienno-zimowej marki Patrizia Pepe oraz prezentacja nowego modelu Skoda Fabia Monnari.

Po raz pierwszy na Markowym Czwartku panie wzięły udział we wprowadzających zajęciach z jogi. Uczestniczki wieczoru zostały zaproszone do skosztowania tegorocznego Beaujolais, które zapewniła zajmującą się art&wine banking’iem Stilnovisti.

Kolejny, a zarazem ostatni w tym roku, Markowy Czwartek odbędzie się już 6 grudnia w Dworku w Podstolicach. Będzie to spotkanie świąteczno-charytatywne, na które po raz pierwszy zaproszenia będą odpłatne w wysokości 100 zł od osoby. Wszystkie środki zebrane z zaproszeń zostaną przekazane na Fundację Niezapominajka Ilony Felicjańskiej, która jednocześnie będzie gościem specjalnym wieczoru. Więcej informacji można znaleźć na www.markoweczwartki.pl

Sponsorzy spotkania: Skoda Sunny, Patrizia Pepe, Stilnovisti, On line, SPA_larniakcal
Patroni medialni: Onet.pl, polki.pl, FashionMedia.pl, Radio RMI FM, tutej.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)