Nowa kolekcja futer - Andrzej Jedynak

Futra – kwintesencja elegancji i luksusu. Jedyne okrycia, w których zimą kobieta wygląda wciąż bardzo kobieco. Modne w każdym sezonie jesienno-zimowym.
Futra – kwintesencja elegancji i luksusu. Jedyne okrycia, w których zimą kobieta wygląda wciąż bardzo kobieco. Modne w każdym sezonie jesienno-zimowym. W salonach Andrzeja Jedynaka ten sezon będzie wyjątkowy – połączenia doskonałej jakości materiałów z efektownymi wykończeniami z futer, absolutnie modne kolory i kroje. W takich okryciach kobieta będzie się czuła CHIC. I będzie wyglądała GLAMOUR.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/2 lata temu
Lubię futra. Kupię je za swoje, dostanę jako prezent - nie ważne. Zamierzam mieć całą kolekcję, ponieważ jestem Damą z prawdziwego zdarzenia.
/10 lat temu
Uwazam ,ze noszenie futer w 21 wieku to barbarzynstwo. Osobiscie bym sie wstydzila nosic cos z prawdziwego futra.Ciekawe,czy te prozne kobiety co je nosza wiedza w jakich cierpieniach umieraja te biedne zwierzeta,ile trzeba ich zabic na jedno futro. Ale jezeli ktos nie moze zaimponowac inteligencja ,to probuje w inny sposob zwrocic na siebie uwage.
/3 lata temu
A czy mięsko ktorym sie zajadasz na codzien to sie z kosmosu bierze??!
POKAŻ KOMENTARZE (3)