Natalia Jaroszewska fot. KAPIF

Natalia Jaroszewska - Projektantka gwiazd

Gwiazdy kochają kreacje od Natalii Jaroszewskiej! Dlaczego? Bo dzięki nim zawsze są w centrum uwagi.
/ 20.01.2009 12:16
Natalia Jaroszewska fot. KAPIF
Jeszcze sześć lat temu jako studentka łódzkiej ASP projektowała pierwsze kreacje dla Joanny Brodzik i Anny Marii Jopek. Dziś jej suknie uwielbiają najsławniejsze i najpiękniejsze kobiety w naszym kraju.

Ubrania, które wychodzą z atelier Natalii Jaroszewskiej, określane są mianem 200 procent kobiecości! Ona sama przyznaje: „Inspiracją jest dla mnie kobieca sylwetka. Zawsze staram się podkreślać jej atuty”. Najczęściej wykorzystuje do tego luksusowe tkaniny, szczególnie szyfon i jedwab. Stałym elementem jej kolekcji są też motywy etniczne (ostatnio np. z carskiej Rosji i Orientu). Oprócz ubrań Natalia projektuje też biżuterię i bieliznę.

Magazyn „Elle” uznał Natalię Jaroszewską za jeden ze stu powodów, dla których warto żyć w Polsce! Z pewnością to zdanie podziela Ola Kwaśniewska, jedna z ulubionych modelek projektantki. Również Natalia Przybysz ma powody, by cenić kunszt Jaroszewskiej. Po tym jak zwróciła się do niej z prośbą o zmianę wizerunku, okrzyknięto ją najlepiej ubraną kobietą roku.

Kreacje od Natalii Jaroszewskiej są dostępne nie tylko dla gwiazd, ale trzeba się przygotować na niemały wydatek: topy kosztują około 800 zł, sukienki – do 4000 zł. Szczegóły na stronie: www.jaroszewska.pl.

(ICh)                              

Styl której gwiazdy warto naśladować? Kto jest dla Ciebie ikoną mody, a kto nie nie potrafii się dobrze ubrać? >>