Naszyjnik z wężowej skóry Modnym Produktem 2010

Warsaw Fashion Street odbyło się w słoneczną niedzielę, 27 czerwca. Warszawiacy zostali po raz szósty zaproszeni na wielką modową uroczystość - całodniowe, niezwykłe widowiskowe połączenie mody, kultury i sztuki.

Od rana po Krakowskim Przedmieściu przetaczały się prawdziwe tłumy. Jedni przyszli specjalnie, by oglądać liczne pokazy i konkursy, inni pewnie znaleźli się w centrum miasta dość przypadkowo, podczas niedzielnego spaceru, ale z pewnością nie mogli czuć się zawiedzeni, bowiem tego dnia na Krakowskim Przedmieściu dużo się działo - ulica zamieniła się w modowy wybieg, na którym nie zabrakło konkursów, pokazów i gwiazd znanych z okładek czasopism i z ekranu telewizora. Podczas Warsaw Fashion Street pojawiły się między innymi Anna Dereszowska, Magdalena Różyczka, Sonia Bohosiewicz, Sylwia Gliwa, Joanna Horodyńska, Marysia Sadowska, Aneta Kręglicka, Michał Piróg i Agnieszka Szulim.

Swoje kolekcje zaprezentowali znani polscy projektanci (Maciej Zień, marka One Eighty, Mariusz Przybylski) laureaci konkursów New Look Design 2010, Talent Warsaw Fashion Street 2010, Off Fashion Kielce 2010, Cracow Fashion Awards 2010, a także takie marki odzieżowe jak Liu Jo, Orsay czy Endo.

Podczas Warsaw Fashion Street rozstrzygnięto kilka konkursów, między innymi prestiżowy plebiscyt Modne Produkty 2010.

Zobacz także: Biżuteria w męskim stylu

Modne Produkty to ekskluzywny katalog i konkurs, przeznaczony dla osób ceniących niepowtarzalny design i jakość. Ideą przewodnią projektu jest wyróżnienie produktów oryginalnych w swym designie, a jednocześnie funkcjonalnych. Kategoriami w konkursie były: akcesoria i dodatki, biżuteria i zegarki, uroda i kosmetyki, moda, oświetlenie, szkło i porcelana, wnętrza, nowe technologie. Jury, w którego składzie znaleźli się projektanci wnętrz, dziennikarze, styliści i przedstawiciele patronatów medialnych, postanowiło w kategorii Biżuteria i zegarki wyróżnić naszyjnik z wężowej skóry marki Biżuteria modowa By dziubeka.

Zwycięski naszyjnik z wężowej skóry został doceniony za połączenie blasku srebra z awangardowo doczepionymi elementami łańcucha przeplecionymi z koralami z wężowej skóry w odcieniach szarości.

Zobacz także: Mała rzecz, a cieszy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)