POLECAMY

Najsłynniejsi styliści

Coraz częściej popularnością dorównują gwiazdom filmu i estrady. Pracujący dla czasopism, gwiazd i domów mody styliści to nowi celebryci.
Najsłynniejsi styliści fot. ONS

Dzięki nim powstają inspirujące sesje zdjęciowe i filmy, a miliony kobiet uczą się, jak pięknie wyglądać i w co się ubierać. Poznaj największe gwiazdy modowej stylizacji i ich uniwersalne metody na atrakcyjny wygląd.

RACHEL ZOE
Najsłynniejsza stylistka Hollywood. To ona odmieniła Cameron Diaz, Lindsay Lohan, Mischę Barton, Nicole Richie i Keirę Knightley. Jej metoda na dobry look to luksusowe marki, piękna fryzura i umiar.

PATRICIA FIELD
Pozornie kiczowata i odstręczająca, w rzeczywistości kreatywna i ekstrawagancka. Jest autorką stylizacji w kultowym serialu „Seks w wielkim mieście” i image’u Sarah Jessiki Parker. Patricia kocha wyrazistą i konkretną modę, pełną barw, deseni i szalonych dodatków. Jej metoda to odwaga i śmiałość.

JOE ZEE
Stylista amerykańskiej edycji „Elle” i autor wizerunku największych domów mody oraz prezenter telewizyjny, który kocha popkulturę. Jest zwolennikiem tworzenia stylizacji „jak z wybiegu” za małe pieniądze. Uwielbia sklep H&M.

GOK WAN
Uroczy prezenter-stylista znany z brytyjskiej edycji programu „Jak dobrze wyglądać nago”. Jego specjalność to stylizowanie kobiet o rozmiarze powyżej 42. Ostatnio Gok uczy też, jak ubrać się modnie i ciekawie, nie wydając fortuny. W polskiej wersji „Jak dobrze wyglądać nago” prezenterem jest nasz redakcyjny kolega – Piotr Sałata. Mamy nadzieję, że dzięki niemu także Polki pokochają swoje ciało!

JOANNA HORODYŃSKA
Największa polska fashionistka. Pracuje jako prezenterka telewizyjna, ubiera gwiazdy, stylizuje pokazy i kampanie reklamowe. Prowadzi kultową rubrykę w magazynie „Party”, gdzie wraz z Karoliną Malinowską komentuje stroje polskich celebrities. Dzięki niej polskie salony i czerwone dywany nie odstają już tak bardzo od tych światowych.

TRINNY & SUSANNAH
Trinny Woodall i Susannah Constantine to słynny duet telewizyjnych stylistek. Odmieniają zwyczajne kobiety, które chcą (lub które powinny) zmienić swój image. Są mistrzyniami negocjacji, potrafią w każdej osobie dostrzec ukryty wdzięk. Swoje porady wydały w książce „Jak się nie ubierać”.

TOMASZ JACYKÓW
Kochany i znienawidzony zarazem. Ubiera się awangardowo i lubi szokować. Znany z ciętego języka. Najczęściej jednak jego uwagi dotyczące wyglądu polskich gwiazd są bardzo trafne. Dzięki Tomaszowi Polki bardziej rozważnie dobierają stroje do figury, wieku oraz okazji.

CAMILLA MORTON
Nie jest prawdziwą stylistką, ale można ją uznać za modowego eksperta. Camilla jest bowiem autorką najpoczytniejszej w świecie mody książki zatytułowanej „Jak chodzić na wysokich obcasach”, w której udziela życiowych rad młodym kobietom. Dzięki Camilli wiemy między innymi, jak wysiadać z samochodu w minispódniczce albo jak dobrze prezentować się na zdjęciach.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
kocham Goka <3 ;)