Po burzliwych dyskusjach jury X-Factor wreszcie wyłoniło finałową 15-tkę uczestników, fot. MWmedia

Mozil wspiera Sablewską!

Czesław Mozil chciałby, aby w jury programu "X-Factor" zasiadła Maja Sablewska. Uda się?
/ 16.11.2011 22:14
Po burzliwych dyskusjach jury X-Factor wreszcie wyłoniło finałową 15-tkę uczestników, fot. MWmedia

Nie ustają spekulacje na temat programu "X-Factor" - najwyraźniej skład jury budzi wiele emocji. I choć show ma ruszyć dopiero na wiosnę - już trwają rozmowy i przygotowania do programu...

A może to tylko marketingowy chwyt mający zapewnić "X-Factorowi" jeszcze większą oglądalność?

Jak by nie było - osoba Mai Sablewskiej w jury programu budzi wiele kontrowersji. Podobno nie zobaczymy jej już w kolejnej edycji, podobnie jak Jarosława Kuźniara. Ale kto ich zastąpi?

Magazyny plotkarskie prześcigają się w doniesieniach - raz podają, że Sablewską zastąpi Górniak, raz, że Nergal albo Natalia Kukulska. Cóż, prawdy dowiemy się dopiero wiosną...

Maja Sablewska i Czesław Mozil/ fot. MWmedia

Faktem jest jednak, że Kuba Wojewódzki naciska producentów na zmiany w składzie jury. Jest on jednak osamotniony w swojej walce o zmiany, ponieważ Czesław Mozil dalej... widziałby Maję w jury! Podobno podczas rozmowy z producentami programu dopytywał się o jej los i dał jasno do zrozumienia, że dobrze współpracowało mu się z Mają.

Nam pozostaje czekać. Dopiero wiosną okaże się, czy wpływy Wojewódzkiego są aż tak szerokie, że może decydować o tym, kto zasiądzie obok niego w jury. My uważamy, że Maja się sprawdziła. A Wy?

Zobacz też: Natasza Urbańska królową okładek