POLECAMY

Poznaj najgorętszy print sezonu jesienno-zimowego

Salma Hayek już go nosi!
Poznaj najgorętszy print sezonu jesienno-zimowego fot. ONS.pl

Były gwiazdki, McDonald's, Sponge Bob i cała reszta - teraz przyszedł czas na klasykę w nowym wydaniu. Pomadka a w szczególności na czerwona pojawiła się w najnowszej kolekcji Yves Saint Laurent i od razu trend podchwyciły inne marki. Teraz ubrania w ten print możecie kupić w znanych sieciówkach i sklepach internetowych. Pomadki występują w roli nadruku, ale również dodatków takich jak kolczyki. Nie można również zapomnieć o tym, że pomadka to niezbędny element kobiecego outfitu. Chodzi oczywiście o tradycyjną jej formę.

Motyw pomadki hitem jesieni 2015

Niedawno na imprezie "The Moms, Funoogles and Plaque" Salma Hayek pojawiła się w koszuli Yves Saint Laurent z jego jesiennej kolekcji. Bluzka w czerwone pomadki od razu wzbudziła wielkie zainteresowanie a sam print większą popularność. Wygląda elegancko, ale z przymrużeniem oka.

ubrania w pomadki szminki

Jak wam się podoba nowość na rynku? Będziecie nosić ubrania i akcesoria w ten motyw? Czy wam on nie dopasował i raczej jesteście w drużynie Jeremiego Scotta i jego misia stworzonego dla Moschino?

Więcej mody na jesień 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)