POLECAMY

One będą największym hitem wiosny 2015

O co chodzi?
One będą największym hitem wiosny 2015 fot. FREE Imax/Tree
Chodzi oczywiście o nic innego, jak kwiaty. W końcu bez nich nie wyobrażamy sobie wiosny, czy lata. Tym razem jednak ten jakże popularny wzór przechodzi na inny poziom. Kwiaty nabierają nowego wyrazu, są większe, bardziej odważne i jak się okazuje niezbędne w naszej wiosenno-letniej garderobie.

Modne kwiaty na wiosnę i lato 2015

W tym sezonie nosimy je podobnie, jak w zeszłych. Niby nuda, ale same zauważycie, że w sklepach projekty ozdobione tym deseniem będą się różnić od tych z poprzednich sezonów. Ten wzór jeszcze nigdy nie był tak świeży i kobiecy. Przekonacie się same!

Kwiatowe szaleństwo można było oglądać na pokazach m.in. Celine, Marni, Miu Miu, Louis Vuitton, Caroliny Herrery, Maison Martin Margiela, Max Mary, Simone Rochy, czy Burberry Prorsum.
 
modne kwiaty wiosna 2015
 

Więcej mody na wiosnę i lato 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
Sofi, zgadzam się- przemęczyłam się do 14-ego slajdu. porażka. ale trend kwiatowy ok. uwielbiam kwiaty, zwłaszcza w strojach wiosennych i letnich zwiewnych sukienkach.
/3 lata temu
Według mnie pokaz M.Szulca to porażka.Smutne kolory/ choć niby pastele. Smutne modelki, z minami cierpiącymi jakby każda miała gwoździa w bucie. a o fasonach już nie wspomnę, bo ich w ogóle nie było. Kilka worków na ziemniaki. Sorry. Nie wytrzymałam.