Modne ubrania na wiosnę 2013 - wyprzedaże zima 2013

Czyli, co modnego kupić już teraz za niewielkie pieniądze
Joanna Mroczkowska / 09.01.2013 07:51
Planując zakupy w czasie wyprzedaży warto pomyśleć o tym, co może nam się przydać wiosną, czy latem tego roku. Dlatego pomyślałyśmy, że przedstawimy wam kilka trendów, które przechodzą z jesienno-zimowych półek sklepowych na nowe sezony.

Wiosną 2013 wciąż modne będzie połączenie czerni i bieli - warto zatem pomyśleć o ubraniach w tych kolorach, które można ze sobą swobodnie łączyć. Oprócz tego wciąż modne będą baskinki, jednak w nadchodzących sezonach projektanci pokochali bardziej falbanki. To one będą jednym z największych hitów. Wpisują się one bowiem styl retro, który wiosną jest niemal obowiązkowy!

Jeśli lubicie ekstrawagancję, zainwestujcie w ubrania z wyrazistą grafiką. Modowe kolaże z najróżniejszych wzorów, deseni, kolorów i faktur to jedno z najbardziej pożądanych efektów nadchodzącej wiosny.

Pamiętajcie, że look rodem z lat 80. czyli obszerne marynarki, cygaretki, męskie kostiumy biznesowe wrócą do kanonów modowych z wielkim impetem. A dla miłośniczek bardziej dziewczęcego stylu proponujemy transparentne tkaniny. Tak, one wciąż są kochane przez trendsetterów.

Zobaczcie nasze ulubione elementy zimowych wyprzedaży, które będą wciąż modne wiosną 2013: