POLECAMY

Przegląd wiosennych trendów: PŁASZCZE

Zobacz co będzie najmodniejsze w nadchodzącym sezonie
Specjalnie dla was przedstawiamy kolejne trendy na wiosnę 2013. Tym razem na warsztat wzięłyśmy płaszcze, w końcu wiosną to nieodzowny element garderoby większości kobiet. A jakie płaszcze będą hitem nadchodzącego sezonu? Dowiedzcie się, czy zmieniło się coś od zeszłego roku!

1. Niezbędny jest wzór - modny płaszcz

Wiosną 2013 nosimy wzorzyste płaszczyki, czyli składamy hołd modzie sprzed kilku dekad. Poczujmy się jak brytyjskie gwiazdy modelingu i kina z lat 50. 60. i 70. Ubierz się jak Twiggy, noś się jak Barbara Hulanicki!

Uwaga! W tym sezonie do płaszcza dopasowujemy torebkę!


2. Białe na górze - modny płaszcz

Niezbędnym kolorem wiosennego płaszcza jest biel. Ten kolor pojawiał się na pokazach u m.in. Johna Galliano, Stelli McCartney, Laury Biagiotti, Sportmax i Burberry. My już szukamy swojego ukochanego modelu, a wy?


3. Elektryzująco - modny płaszcz

W końcu wiosna to czas gdy wszystko rozkwita, dlaczego więc nie postawić na mocny kolor? Płaszcze z soczystych, smacznych kolorach mogłyśmy oglądać na mediolańskich wybiegach u m.in.: Gucci, Marni, czy Normaluisa.


4. Wiosenny krój - modny płaszcz

W nadchodzącym sezonie, ale również i latem modne będą lekkie płaszczyki. Stworzone z delikatnych tkanin lub nawet siatki są wielkim hitem. Modne będą również te z rękawkami 3/4 lub nawet tymi do połowy ramienia.


5. Skrócona wersja - modny płaszcz

Na modowych pokazach pojawiły się również mikroskopijne wersje, np. kultowych trenczy. Hit z pokazów Burberry Prorsum i Kenzo. My zakochałyśmy się w tym uroczym trendzie, a wy?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
ochyda