Mamy je! 10 topowych kolorów wiosny 2015

Zobaczcie najnowsze trendy w modzie
Modne kolory wiosna-lato 2015 fot. FREE Imax/Tree

Modne kolory wiosna-lato 2015

Przed wami zestawienie topowych kolorów nadchodzących miesięcy. Przeważają wśród nich pastele, jednak jest i kilka nowości. Oczywiście czerń i biel wciąż jest bazą naszych stylizacji, ale na przód wychodzi kilka znaczących tendencji. Poznajcie je już teraz, chwilę przed sezonowymi planami zakupowymi.

1. Pastelowy róż

modne kolory wiosn-lato 2015

Do tego koloru chyba nikogo nie trzeba namawiać. Wdzięczny odcień różu jest wciąż wielkim hitem. Wiosną i latem 2015 nosimy go od stóp do głów.

2. Marsala

modne kolory wiosna 2015

Nowością w wiosennych trendach jest odcień wina w pastelowej wersji, ale nie tylko! Kolor marsali, zarezerwowany na jesień i zimę w tym sezonie jest silnym trendem. Będziecie go nosić?

3. Migdałowy

modne kolory wiosna-lato 2015

Kolejnym odcieniem pasteli na wiosnę i lato 2015 jest migdał. Odcienie beżu, przybrudzonej bieli i delikatniutkiego brązu stworzą wiele fantastycznych stylizacji.

4. Pistacja

modne kolory wiosna-lato 2015

Jasny, pastelowy (cóż za niespodzianka), odcień zielonego nazywanego pistacją będzie modny wiosną i latem 2015. Na pewno wiele z was ma ubrania w tym kolorze z poprzednich sezonów.

5. Morski

modne kolory wiosna-lato 2015

Niebieski to najmodniejszy kolor nadchodzących miesięcy. Występuje on w 3 wersjach. Startujemy zatem z morskim. Niebieski w silnym odcieniu "scuba" czy nawet turkusu to częsty bywalec wiosenno-letnich pokazów mody na całym świecie.

6. Klasyk

modne kolory wiosna-lato 2015

Klasyczyny odcień niebieskiego to coś czego nie może zabraknąć w waszych wiosenno-letnich stylizacjach. Mocny, wyrazisty i jakże modny! To jest to!

7. Akwamaryna

modne kolory wiosna-lato 2015

A na koniec delikatny odcień niebieskiego - akwamaryna. Inspirowany tym jakże pięknym kamieniem półszlachetnym kolor to pastelowa wersja niebieskiego na wiosnę i lato 2015. Podoba się wam?

8. Jasne szarości

modne kolory wiosna 2015

Kolejną niespodzianką są szarości. Tak jasne odcienie tego koloru często przewijały się na wybiegach Mediolanu, Nowego Jorku, czy Paryża. Najprostsza wersja tej barwy to oczywiście dres!

9. Mandarynka

modne kolory wiosna-lato 2015

Mocnym akcentem nadchodzących miesięcy jest mandarynka. Intensywna wersja koloru pomarańczowego występuje również w wersji pastelowej. Bez tego nie mogłybyśmy się chyba obejść.

10. Pastelowy żółty

modne kolory wiosna-lato 2015

Ostatnim, 10. kolorem tego sezonu jest pastelowy odcień żółtego. Mimo, że klasyczne wersje tego koloru też pojawiły się na wybiegach, to właśnie jaśniutka wersja weszła w kanon wiosny i lato 2015.

Więcej mody na wiosnę i lato 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 lata temu
W końcu kolory, które są ładne, modne i nie oślepiają. Teraz nawet buty widziałam w takich kolorkach, bodajże adidas ma taką kolekcję pharella whilliamsa. A modelki jak modelki, nie musza być ładne, ważne, żeby były szczupłe.
/4 lata temu
modelki sa okropnie brzydkie gdzie znajduja takie maszkary?