POLECAMY

Poznaj 4 główne trendy w modzie na wiosnę i lato 2015

O które chodzi?
Poznaj 4 główne trendy w modzie na wiosnę i lato 2015 fot. FREE Imax/Tree
Jak co sezon, kreatorzy mody szykują dla nas wielką ucztę. Jednak tym razem postanowiłyśmy wyłonić 4 główne trendy na wiosnę i lato 2015, które kryją w sobie kwintesencję tego, jak powinny wyglądać światowe ulice już niedługo. Dowiedzcie się zatem, co będzie modne już za chwilę!

1. Boho

Pod tą nazwą kryje się kilka tendencji, w tym hippie, boho i etno. Mocno zdobione tkaniny, tradycyjne wzory, luźne kroje i cała reszta, która kojarzy nam się z orientem, czy szalonymi czasami dzieci kwiatów.
 
trendy wiosna-lato 2015
 

2. Miejska podróżniczka

Mocną tendencją w najnowszych zestawieniach jest styl safari pomieszany z modą lat 70. Mamy zatem szmizjerki, marynarki z kieszeniami, kolor khaki i wszystko, co może kojarzyć się z podróżami w najlepszym stylu. Do tego trendu inspiracji możemy poszukać w kultowych filmach jak "Mogambo" z Grace Kelly i Clarkiem Gable.

trendy wiosna-lato 2015

3. Retro

Kolejny trend to mieszanka dawnych epok. Mocne kolory, proste kroje, pudełkowe płaszcze i dzwony. Miks kobiecych lat 50. z wyrazistą modą lat 70.

trendy wiosna-lato 2015

4. Western

Ostatnim mocnym trendem jest Dziki Zachód. Wiosną i latem kochamy skóry, zamsze, frędzle i wszystko co związane z amerykańską kulturą. Podoba się wam?
 
moda wiosna 2015
 

Więcej mody na wiosnę 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)