Męska kolekcja AdiScape Adidasa - jesień-zima 09/10

AdiScape, kolekcja (z działu Sport Performance) jest inspirowana miejską kulturą i kreuje modny styl ubiorów sportowych.
/ 04.10.2009 19:49
AdiScape, kolekcja (z działu Sport Performance) jest inspirowana miejską kulturą i kreuje modny styl ubiorów sportowych.

Kolekcja ta inspirowana sportową sylwetką łączy w sobie wiodące technologie i innowacje w projektach Adidasa ze współczesnym wyglądem typu "casual" inspirowanym takimi sportami, jak np. Free Running.

Nowa kolekcja adidas Men’s jesień/zima 2009/2010 - adiScape

Kolekcja jesień-zima 2009/2010 oferuje szeroki wachlarz produktów: słynne bluzy dresowe, graficzne bluzy z kapturem, t-shirty i wygodne spodnie. W linii obuwia - specjalna niepowtarzalna stylowo nowość - "Qtrick". Kolekcja łączy w sobie dynamiczne kolory, takie jak ciemny fiolet i ostra czerwień z kolorami klasycznymi - białym, czy też czarnym. Od listopada 2009 w sklepach pojawią się produkty w dodatkowych kolorach – głębokim czerwonym i granatowym morskim odcieniu.

W produktach kolekcji AdiScape z linii "Fuse urban city style" zastosowano najwyższe technologie Adidasa: ClimaLite Cotton i ClimaProof w tekstyliach, które zwiększają komfort noszenia w różnych warunkach pogodowych. Produkty wykorzystują także specjalne wstawki z TPU w okolicy kolan, by je ochronić u "free runnerów" podczas ich miejskich biegów oraz innowacyjny e-odporny materiał, który chroni przed miejskim promieniowaniem i usuwa ładunki elektrostatyczne z powierzchni ciała. Specjalny materiał z niteczkami metalowymi chroni noszących przed szkodliwym promieniowaniem elektrostatycznym.

Poniżej w galerii - cała kolekcja Adidasa do obejrzenia.

Źródło: www.adidas.com