POLECAMY

Melissa - to się teraz nosi!

Brazylijskie, gumowe buty stały się stylowym hitem. Nosi je wiele gwiazd, jeśli chcesz podkreślić, że wiesz co jest na topie tez musisz je mieć!
Brazylijska marka Melissa istnieje już 40 lat. Obecnie dostępna jest już w aż 60 krajach na całym świecie. Zaczynali skromnie - od gumowych butów dla francuskich rybaków z południa. Obecnie produkują jedne z najbardziej modowych, butów i wchodzą w nieustanne kolaboracje ze słynnymi projektantami takimi jak Jean Paul Gaultier, Vivienne Westwood, Zaha Hadid, czy Karim Rashid.

Odkąd własną kolekcję zaprojektowała Vivienne Westwood świat oszalał na punkcie Melissy. Baleriny i pantofelki z charakterystycznymi dodatkami jak serce czy złota kulka stały się od razu wielkim hitem, ponieważ w porównaniu z innymi butami znanych projektantów były tanie - a świat pogrążył się w recesji.

Choć kryzys mija, moda na buty Melissa pozostała. W sklepach pojawiają się już nowe modele kultowych pantofelków, a kolejna współpracę marka podjęła z samym Jean Paulem Gauliterem!.


Wszystkie buty Melissa są zrobione z jednego kawałka specjalnego plastiku, zwanego melflex. Nie mają szwów, a pod wpływem ciepła idealnie dopasowują się do stopy, co czyni je super wygodnymi! Ceny wahają się między 400, a 800 zł. Zobacz które gwiazdy, prócz Pameli Anderson, która pokazuje się w nich co najmniej kilka razy w miesiącu już takie mają.

Buty z najnowszej wiosenno-letniej kolekcji:


I kolejna, tym razem wiosenna linia stworzona przez Vivienne Westwood:


Dita von Teese w reklamie butów Melissa:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)