Marynarska bielizna

Miss Triumph to nowy segment z oferty firmy Triumph, skierowany do młodych, świadomych własnego wyglądu i zainteresowanych modą kobiet w wieku 20-30 lat.
/ 18.04.2007 22:45
Miss Triumph to nowy segment z oferty firmy Triumph, skierowany do młodych, świadomych własnego wyglądu i zainteresowanych modą kobiet w wieku 20-30 lat.

Wszystkie elementy, dostępne w tej atrakcyjnej cenowo linii odpowiadają bezkompromisowym wymaganiom firmy Triumph w zakresie form, wysokiej jakości materiałów, wykonania oraz sposobów prezentacji. Miss Navy to seria wykorzystująca wiele efektownych detali z wciąż popularnego trendu marynistycznego.

Użycie wyjątkowo miękkiej w dotyku, wysokiej jakości bawełny w połączeniu z nowoczesnymi, elastycznymi koronkami o motywach kwiatowych to gwarancja absolutnego komfortu. Nakrapiane ramiączka, zdobiona drobnymi paskami, marszczona taśma umieszczona na wewnętrznej krawędzi biustonosza lub nogawkach fig i powtarzające się motywy kotwicy podkreślają marynistyczny styl. Wszystkie propozycje kuszą oczy!

Miss Navy WHU + stringi
To kombinacja pociągającego, zdobionego koronkami biustonosza typu push-up z możliwością regulacji wkładu i pasujących stringów. Podstawowymi materiałami są nowoczesne, elastyczne koronki i miękka w dotyku, rozciągliwa bawełna. Z przodu stringów pojawia się haftowany motyw kotwicy, który doskonale podbija efekt połączenia bawełny i seksownych koronek.

Miss Navy WHU + biodrówki
Ten zestaw składa się z seksownego, zdobionego koronką biustonosza typu push-up z możliwością regulowania wkładu oraz pasujących biodrówek. Podstawowe materiały to nowoczesna, elastyczna koronka i miękka w dotyku, rozciągliwa bawełna. Na przodzie fig umieszczono haftowany motyw kotwicy, który doskonale podbija efekt połączenia bawełny i seksownych koronek.


Triumph International Sp. z o.o.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)