Marta Żmuda Trzebiatowska dla Mohito

Marta Żmuda Trzebiatowska została zaproszona do współtworzenia nowej Exclusive Collection marki Mohito. Limitowana kolekcja pod kierunkiem znanej aktorki jest wyjątkowo kobieca i nonszalancka. Skądś to znamy.
/ 23.08.2013 11:36

Exclusive Collection Mohito

Już w połowie września w sprzedaży pojawi się Exclusive Collection – limitowana kolekcja powstała we współpracy marki Mohito z Martą Żmudą Trzebiatowską. Wybór Mohito nie był przypadkowy - Marta od lat systematycznie plasuje się w czołówkach zestawień najlepiej ubranych kobiet w Polsce, a jej styl podziwiają nie tylko krytycy, ale także osoby na co dzień nie związane z modą.

- Zdecydowaliśmy się zaprosić Martę do współpracy, ponieważ jej styl jest bardzo zbliżony do tego, jaki w swoich kolekcjach prezentuje Mohito – kobiecy, elegancki, zgodny z najnowszymi trendami. Marta bardzo konsekwentnie przemyca w swoich stylizacjach odrobinę nonszalancji, podkreślając tym samym kobiecość i indywidualizm, co jest bardzo zbieżne z naszą wizją – mówi Brand Manager marki, Patrycja Gołek.

- Marta w sposób niezwykle zmysłowy i eklektyczny podkreśla swoją kobiecość. Zaraża pozytywnym nastawieniem, energią i uśmiechem - dodaje.

Polecamy: Kolekcja Mohito na sezon jesień-zima 2013/2014

Z kolei sama Marta Żmuda Trzebiatowska przyznaje, że możliwość wcielenia się w rolę projektantki przyjęła z radością - tym bardziej, że dotychczas nie posiadała żadnego doświadczenia w tej materii.

- Lubię nowe wyzwania, postanowiłam więc skorzystać z zaproszenia do współpracy, a przy okazji nauczyć się czegoś nowego. Bardzo lubię modę. Mohito jest jedną z tych marek, którą zawsze chętnie nosiłam. Zaproszenie do współpracy przyjęłam więc z ogromnym entuzjazmem, będąc ciekawa każdego z etapów pracy nad kolekcją.

Efekty współpracy Marty Żmudy Trzebiatowskiej z Mohito będzie można zobaczyć już 4 września podczas uroczystej premiery Exclusive Collection. Tego dnia w Warszawie odbędzie się wyjątkowy pokaz mody zorganizowany w zaadaptowanych specjalnie na tę okazję wnętrzach Pałacu Kultury.

Polecamy: Tomasz Jacyków zaprojektował torby dla Franco Bellucci