makijaż w stylu pin up, makijaż Marina Łuczenko, style gwiazd fot. ONS, FREE

Marina Łuczenko w stylu pin up girl!

Morelowa szminka i kreska zrobiona eyelinerem to duet idealny! Marina po raz kolejny udowodniła, że świetnie zna się na trendach!
/ 30.03.2012 08:58
makijaż w stylu pin up, makijaż Marina Łuczenko, style gwiazd fot. ONS, FREE
Marina Łuczenko na gali MTV Mobile przykuła uwagę wszystkich swoją rewelacyjną stylizacją w stylu pin up girls. Makijaż i fryzura od razu przywodziły na myśl retro look. Piosenkarka wyglądała słodko i bardzo sexy! A do tego bardzo modnie - bo tak właśnie prezentowały się modelki na wiosenno-letnich pokazach, m.in. u Pin Up Stars (na zdjęciu).


Marina Łuczenko miała perfekcyjnie dobrany odcień szminki, który idealnie współgrał z jej oliwkową karnacją. Tradycyjna czerwień tylko by ją postarzyła. Morelowy kolor odmładza i dodaje świeżości. Odrobina pudru brązującego ociepliła całość i pozwoliła na wymodelowanie twarzy piosenkarki.

Nie zabrakło również czarnego eyelinera - niezwykle istotnego elementu takiej stylizacji. Wrażenie kociego spojrzenia potęguje kawowy cień do powiek nałożony w kształcie migdała.

Cały look dopełnia niedbały koczek przewiązany czerwoną chustką - bez takich dodatków nie obejdzie się żadna prawdziwa pin up girl!

Bardzo nam się podoba! Marina Łuczenko wyrasta na prawdziwą trendsetterkę!