POLECAMY

Internauci wybrali 10 finalistkę 6. edycji Fashion Designer Awards

Dowiedzcie się więcej!
Internauci wybrali 10 finalistkę 6. edycji Fashion Designer Awards fot. Fashion Designer Awards
Jury 6. edycji Fashion Designer Awards do ścisłego finału tego modowego konkursu wybrało 9-ciu finalistów FDA. Wyniki ogłoszono podczas Półfinału konkursu w Złotych Tarasach. Zaś 10. finalistka została wybrana przez internautów w specjalnym głosowaniu przygotowanym przez organizatorów konkursu. 

Głosowanie trwało od 7. kwietnia 2014 roku do 14 kwietnia 2014 roku. Zainteresowani mogli wybrać „swój typ” spośród 11 półfinalistów konkursu. W głosowaniu zarejestrowano 5390 poprawnych głosów najwięcej zdobyła Klaudia Bartmańska z numerem 2. Zagłosowało na nią aż 1465 osób tym samym dostała się do Finału konkursu 6. edycji Fashion Designer Awards.

Klaudia Bartmańska ma 23 lata , pochodzi z Zamościa i jest studentką Politechniki Śląskiej na wydziale architektonicznym. Jej konkursowa kolekcja jest utrzymana w kolorystyce biało-czarnej a tworząc ją inspirowała się oczywiście szeroko pojętymi latami 20. i 30. Czerpała nie tylko z trendów jakie wówczas panowały, ale także z architektury, którą studiuje na co dzień, ze stylu art deco.  

Przeczytajcie więcej o Fashion Designer Awards:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)