POLECAMY

Karolina Kurkova projektantką

Jedna z najbardziej znanych modelek świata nie wahała się długo, kiedy zaproponowano jej stworzenie swojego pierwszego w życiu projektu
Karolina Kurkova projektantką fot. ONS
Karolina Kurkova do tej pory zawód projektanta znała od drugiej strony. Jako modelka była przyzwyczajona do faktu, że projektant bierze kartkę i ołówek, rysuje a potem na niej, jako na żywym manekinie, przygląda się efektom swojej pracy. Kiedy jednak jednej z najlepszych modelek na świecie zaproponowano przygodę z projektowaniem, ta nie wahając się długo, podjęła wyzwanie.

Jean de Merry jest właścicielem znanej hollywoodzkiej galerii. Designer postanowił zaprosić do współpracy dziesięcioro gości (m.in. Katherine Heigl, Irene Neuwirth) i poprosić ich o zaprojektowanie użytkowego przedmiotu. Wszystko to z okazji 10-lecia istnienia jego galerii z meblami robionymi na zamówienie, ale też po to, aby projekty znanych osób, mogły trafić na aukcję charytatywną.

Kurkova stworzyła wysoką, zdobioną lampę.

Byłam bardzo zaangażowana w mój projekt. Chciałam stworzyć coś, co pokazywałoby istotę kobiecości, od jej krągłości u góry, po silną podstawę na dole. W każdym detalu tej lampy jest część mnie".
powiedziała zadowolona z siebie modelka.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)