POLECAMY

Kanye West projektuje dla Vuittona

Największy "fashionista" wśród raperów zaprojektuje buty dla domu mody Louis Vuitton.
Kanye West projektuje dla Vuittona fot. ONS
West znany jest z tego, że kocha modę i uczęszcza na wszystkie pokazy. Ale teraz oprócz podziwiania kolekcji z pierwszego rzędu, będzie mógł sprawdzić się jako sam kreator. Luksusowy dom mody Louis Vuitton poprosił go o zaprojektowanie dla marki męskich butów.

Już od dłuższego czasu zapowiadało się na współpracę rapera z Vuittonem. W czerwcu Kanye wystąpił na imprezie promującej specjalną edycję toreb domu mody. Sam jest też wielbicielem ubrań marki, nie opuszcza żadnego pokazu Vuittona, a w dodatku przyjaźni się z jego dyrektorem kreatywnym Markiem Jacobsem. Nie jest jednak pierwszym wokalistą, którego Vuitton zwerbował do współpracy. Marka ma ewidentną słabość do raperów. Niedawno biżuterię dla domu mody zaprojektował, zresztą z wielkim sukcesem, Pharrell Willimas.

West pracuje także nad autorką kolekcją ubrań, której premiera zapowiedziana jest na jesień tego roku. Zauważyliście jak bardzo wzoruje się na ścieżce kariery Sean "Diddy" Combsa i Jaya - Z? Oni także mają swoje linie ubrań.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)