POLECAMY

Tylko u nas! Premiera nowej kampanii Just Paul [z polską metką]

Zobaczcie zdjęcia, które stylizowała Zosia Ślotała
Tylko u nas! Premiera nowej kampanii Just Paul [z polską metką] fot. Marta Wojtal

Tym razem, premierowo na Polki.pl możecie zobaczyć najnowszy lookbook polskiej marki Just Paul, który wystylizowała Zofia Maria Ślotała.

Just Paul - jesienno-zimowe trendy

Romantyzm, zmysłowość i kobiecość - to atrybuty, na które w jesienno-zimowym sezonie stawia marka Just Paul. Intensywne, nasycone kolory, szlachetne printy, delikatne koronki, pełne przepychu cekiny - to wszystko nadaje całości fantastycznego, burżuazyjnego - ale bez przesady - smaczku. Dla nas bomba!

Just Paul jesień 2016
fot. Marta Wojtala

Jesienią i zimą 2016/2017 króluje w Just Paul bohema, modowa nonszalancja i estetyka lat 70. Czyli wszystko to, czym mogłyśmy zachwycać się na topowych wybiegach mody Mediolanu, Nowego Jorku, czy Paryża.

W palecie kolorystycznej kolekcji królują: burgund, szafran, butelkowa zieleń i złoto. Według projektantek marki to kolory, które mają przekazać ogromną energię barw i uczynić z klientki marki szalenie stylowymi i pewnymi siebie kobietami.

W tym sezonie na wieszakach Just Paul królować będą zwiewne, wygodne, a przy tym bardzo kobiece i zmysłowe kroje, a styl luźny, casualowy i wyszukany, glamour łączą się w fantazyjny i niewymuszony sposób. Spróbujecie?

Just Paul

Just Paul

Just Paul

Just Paul

Kredyty do sesji
Fotograf: Marta Wojtal, stylizacja: Zofia Maria Ślotała, modelka: Anna Maria Olbrycht, make-up: Marta Iwańska/ Doktor Make-up, włosy: Piotr Siwek, buty: Loft 37, biżuteria: Lewanowicz & Zozo Design.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)