Julia Kamińska Tous fot. paparazzi

Julia Kamińska styl - Modne ubrania - Tous

Ile za nią zapłaciła?
Joanna Mroczkowska / 09.02.2016 09:40
Julia Kamińska Tous fot. paparazzi

Julia Kamińska na jakiś czas zniknęła z naszego modowego radaru. Jednak przypomniała o sobie w miniony weekend kiedy to paparazzi przyłapali ją gdy wychodziła z nagrania programu śniadaniowego. Aktorka w szarościach, klasycznych szpilkach i ultra modnej torebce wyglądała fantastycznie.

Julia Kamińska staje się coraz bardziej stylowa

Gwiazda zaprezentowała doskonały zestaw na co dzień dla kobiety po 30-tce. Look w tym stylu nada się zarówno do pracy jak i na randkę. Na luzie i stylowo. Czarne rurki połączyła ze szpilkami w tym samym kolorze zaś na górę wybrała szarości. Sweter i płaszcz w tym samym odcieniu nadał całości modowego smaczku. Jednak wisienką na torcie była torebka. Niewielki model pochodzi z wiosenno-letniej kolekcji hiszpańskiej matki Tous. Zarówno krój jak i kolor to wielki hit sezonu.

Pamiętajcie, że wracamy do korzeni. Kobiety torebki maxi zamieniają na niewielkie modele. Jak się pomieścimy z całym dorobkiem, który nosimy ze sobą na co dzień. Nie wiem, ale trzeba się jakoś do tego trendu przygotować.

Julia Kamińska
fot. ONS.pl

Więcej modnych ubrań na nowy sezon:

12 rzeczy, które powinna mieć każda fashionistka Najmodniejszy wzór wiosny 2016 to... Ta kurtka będzie hitem wiosny 2016!