Jesienno-zimowy płaszcz - top 5!

Wybór odpowiedniego płaszcza na nadchodzące, chłodne dni, nie należy do najprostszych. Ten jesienno-zimowy zakup utrudniają nam niezwykle modne kolekcje. Bazując na ofercie dostępnych w Polsce sieciówek, wybraliśmy 5 stylowych okryć wierzchnich!
/ 05.09.2013 10:21

Wybór odpowiedniego płaszcza na nadchodzące, chłodne dni, nie należy do najprostszych. Ten jesienno-zimowy zakup utrudniają nam niezwykle modne kolekcje. Bazując na ofercie dostępnych w Polsce sieciówek wybraliśmy 5 stylowych okryć wierzchnich!

Jesienno-zimowy płaszcz - top 5!

Bershka / Zara / Reserved

Czym kierujecie się wybierając jesienno-zimowy płaszcz? Kolorem, krojem, długością, a może grubością? Powodów może być wiele! Specjalnie dla was wybraliśmy pięć okryć wierzchnich, które pojawiają się w najnowszych kolekcjach znanych marek. Każdy z nich jest niezwykle modny!

Czytaj także: Płaszcze i kurtki - kolekcje na jesień i zimę 2013/14

 

Ciepły kożuch - Bershka

Ten model płaszcza wraca do łask! Gruby materiał nie pozwoli wam zmarznąć, a oryginalny, luźny fason jest gwarancją modnego wyglądu. Kolorystyka natomiast idealnie wpisuje się w jesienno-zimowe trendy!

Jesienno-zimowy płaszcz - top 5!

 

Wełniany płaszcz z kapturem - Zara

Rzadko spotykany model płaszcza z kapturem znajdziecie w najnowszej kolekcji sieciówki. Za atrakcyjnością tego okrycia przemawia połączenie kolorów. Te klasyczne barwy co sezon wracają z wielkim impetem.

Jesienno-zimowy płaszcz - top 5!

 

Dwurzędowy płaszcz - Pull&Bear

Z najnowszej kolekcji hiszpańskiej marki wybraliśmy klasyczny, czarny płaszcz. Taki model można nosić dłużej niż jeden sezon. Dzięki ponadczasowemu fasonowi sprawdzi się w wielu stylizacjach.

Jesienno-zimowy płaszcz - top 5!

 

Płaszcz w panterkę - Reserved

Drapieżny wzór spotka się z zainteresowaniem kobiet, które lubują się w oryginalnych ubraniach. Pochodzący z najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji płaszcz dzięki prostemu fasonowi jest niezwykle szykowny.

Jesienno-zimowy płaszcz - top 5!

 

Płaszcz z wełny - Stradivarius

Jeden z najmodniejszych, jesienno-zimowych kolorów zajmuje stałe miejsce w kolekcjach płaszczy. Na tą barwę postawiła hiszpańska marka. Sieciówka oferuje wam klasyczny, dwurzędowy płaszcz w odcieniach szarości.

Jesienno-zimowy płaszcz - top 5!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)