POLECAMY

Jesienny trend: podkreślamy kształty

Jak robią to najwięksi designerzy?
Jesienny trend: podkreślamy kształty fot. ONS.pl
Ważnym elementem jesiennych kolekcji była podkreślona talia. Okazuje się, że oprócz kochanych przez wiele z nas oversize'ów znajduje się miejsce dla wąskiej talii. Designerzy tacy jak: Valentino, Givenchy, Louis Vuitton, czy Lanvin, jesienią 2014 proponują wiele rozwiązań, dzięki którym podkreślimy swoje kształty. Zwęzimy talię i podkreślimy biodra.Jak podkreślić talię jesienią 2014?

Jak podkreślić talię

Na pewno przyda nam się do tego pasek. W nadchodzącym sezonie modne są zarówno te szerokie - gorsetowe jak i cieniutkie rodem z pokazu Valentino. Jesienią i zimą 2014 zwężamy talię zarówno w eleganckich sukienkach, jak i futrach. Projektanci podkreślają wcięcie nawet w stylizacjach sportowych, co nadaje im całkiem nowej jakości.
 
Tak podkreślamy talię jesienią 2014

Pamiętajcie, że tym sposobem zadacie modowego sznytu starym ciuchom. Płaszcz sprzed kilku sezonów przewiązany ekstrawaganckim paskiem stworzy całkowicie nowy look. Jesienią paskiem wiążemy również sportowe bluzy! Dzięki temu nawet ona w połączeniu z eleganckim naszyjnikiem może sprawdzić się na wieczornej imprezie. Spróbujecie?

Więcej modowych hitów na jesień:


polkipl twitter polkipl pinterest polkipl instagram polkipl google plus polkipl facebook polkipl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)