POLECAMY

Hit sezonu: buty Emu

To oryginalne obuwie skutecznie promują gwiazdy. Jednocześnie udowadniają, że jest bardzo kobiece i nie wychodzi przy tym z mody!
Hit sezonu: buty Emu fot. ONS

Emu pasują tak samo do dżinsów (spójrzcie na stylową Sarę Jessicę Parker), jak i do grubych bawełnianych rajstop. I zawsze podkreślają charakter stroju. Noszenie cieplutkich australijskich kozaków Emu wymaga odwagi – nie każdy skusi się na obszerne „eskimoski”.

Gwiazdy najbardziej lubią tradycyjne ciepłe emu sięgające wysoko pod kolana, ale na czasie są także te krótsze, przypominające trzewiki.549 zł buty EMU589 zł buty EMU589 zł buty EMUAktorka Hayden Panettiere Emu wkłada na gołe nogi i łączy z mini.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (19)
/8 lat temu
kupiłam sobie na allegro i nie żałuje- mówię o butach emu stinger- gdyż one są z owczej skóry a zwykłe emu są z zamszu i wełny i nie spełniają tej roli co buty z owczej skóry- w uggach i emu stingerach. Naprawde warto ja już chodze w moich 3 ci sezon- i jeszcze je wyprałam i wyglądają jak nowe.
/9 lat temu
dzięki nim mogę wyróżniać się z tłumu- choc trochę;)
/9 lat temu
Ja bym bardzo chciała orginalne buty emu ale brak mi kasy miałam podróby za 100zł ale mi się rozwaliły a w okolicy nie mamy orginalnych emu. Szukam cały czas po necie ale nie jestem co do tego pewna choć są mg wygodne...
POKAŻ KOMENTARZE (16)