POLECAMY

Gwiazdy kochają niskie upięcia!

Niskie koczki wyglądają kobieco i elegancko, nic więc dziwnego, że wiele gwiazd decyduje się na taką fryzurę. Zainspiruj się!
Gwiazdy kochają niskie upięcia! fot. ONS
Gwiazdy wiedzą jak błyszczeć na czerwonym dywanie. W tym sezonie jedną z najpopularniejszych fryzur stał się niski koczek, który upina się nad karkiem. Ogromną zaletą takiej fryzury jest to, że odsłania szyję i wygląda bardzo kobieco...

Nic więc dziwnego, że niskie upięcia polubiły m.in Hayden Panettiere czy Natalia Lesz. Niski koczek prezentuje się bowiem niezwykle elegancko i idealnie pasuje na większe wyjścia, gale, premiery.

Niskie upięcie może nadać twojej stylizacji określony charakter. Luźniej upięte włosy z wyciągniętymi pasmami będą wyglądały romantycznie. Z kolei mocniej spięte i wygładzone żelem włosy stworzą elegancki, nowoczesny look.

Niski koczek możesz upinać na kilka sposobów. W wersji klasycznej wystarczy końskim ogon owinąć wokół gumki i upiąć. A gdy masz ochotę na nieco bardziej finezyjny splot, podziel kucyk na kilka pasm i skręcając, przeplataj je ze sobą.

Kate Beckinsale wybrała wersją romantyczną i splątaną w finezyjny sposób.


Natalia Lesz postawiła na koczek w stylu retro

Christine Marzano w niskim upięciu wygląda bardzo szykownie

Niskie koczki mogliśmy w tym roku oglądać m.in na pokazie Alberty Ferretti
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)