POLECAMY

Emily Blunt twarzą Opium YSL

Słynna aktorka została wybrana na ambasadorkę kultowego zapachu
Emily Blunt twarzą Opium YSL fot. serwis prasowy

Emily Blunt należy do najpopularniejszych i cieszących się największym uznaniem aktorek swojego pokolenia. Dzięki wszechstronnemu talentowi zagrała z powodzeniem w bardzo różnych rolach. Ma w swoim dorobku niezapomnianą interpretację postaci asystentki, która za wszelką cenę chce zrobić karierę, w słynnej komedii "Diabeł ubiera się u Prady".

Dlaczego Emily Blunt została wybrana twarzą zapachu Opium? Renaud de Lesquen, Prezes YSL & Designer Brands motywuje to tak: " Emily Blunt przykuła naszą uwagę nie tylko urodą i elegancją, lecz także swą karierą i artystycznymi wyborami. Bez wątpienia perfekcyjnie uosabia współczesną kobietę Opium". A Nathalie Duran dodaje : « Nowa kampania Opium tworzy obraz kobiety płomiennej i śmiałej, o magnetycznej sile uwodzenia, której nikt i nic nie może się oprzeć. »

Emily Blunt jest zachwycona współpracą z Opium - "Powierzenie mi wizerunku Opium przez Parfums Yves Saint Laurent jest dla mnie wielkim zaszczytem. Mam ogromne uznanie  dla marki Yves Saint Laurent , która od początku istnienia potrafi perfekcyjnie wyrazić czym jest elegancja i jej tajemnicza i nieopisana siła. Możliwość reprezentowania legendarnego zapachu, którego  moc oddziaływania przetrwała przez  kolejne epoki stanowi dla mnie niepowtarzalne doświadczenie. Ogromnie się cieszę, że mogę uczestniczyć w tej nowej kampanii reklamowej opowiadającej historię zapachu przesyconego znaczeniami"

Romain Gavras wyreżyserował zmysłowy film reklamowy - balet kobiety i leoparda, strażnika legendarnego zapachu, którego Emily Blunt ujarzmia, by móc oddać się zapachowej rozkoszy Opium. Natomiast autorem kampanii prasowej jest znany fotograf Patricka Demarchelier.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)