Edyta Górniak x La Mania fot. ONS.pl

Edyta Górniak w kombinezonie La Mania - Styl gwiazd - Trendy sezonu

Gdzie i za ile go kupicie?
Joanna Mroczkowska / 07.06.2016 04:47
Edyta Górniak x La Mania fot. ONS.pl

43-letnia Edyta Górniak nigdy nie wyglądała tak dobrze. A to za sprawą fantastycznych stylizacji, które naszym zdaniem przywróciły jej miano ikony stylu. Mimo, że stawia na nowoczesne, czasem młodzieżowe projekty to i tak prezentuje się z klasą i odpowiednio do swojego wieku. A jak było tym razem?

Edyta Górniak x La Mania

Gwiazda pojawiła się ostatnio na pomorskiej imprezie w hotelu Hilton. Event połączony był z chrztem luksusowego jachtu i...pokazu La Mania. Edyta Górniak w pierwszym rzędzie zasiadła obok swojego syna Alana Krupy i w kombinezonie tejże marki. Wyglądała zjawiskowo.

Edyta Górniak
fot. ONS.pl

Artystka prezentowała się stylowo, ale na luzie - bez nadęcia. Letni kombinezon marki Joanny Przetakiewicz możecie kupić w sklepie internetowym brandu za 1350 złotych. Gwiazda miała też na sobie cukierkowe szpilki Celebrity (z dopasowaną kolorem pomadką na ustach), a także okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban. Jak oceniacie całość?

Więcej o kosmetycznych hitach:

Kosmetyki, na które wydałybyśmy oszczędności17 aptecznych kosmetyków, które warto wypróbowaćKosmetyki, które darzymy sentymentem