POLECAMY

Doda jak Marilyn Monroe

Znana piosenkarka po raz kolejny zaskoczyła! Na urodzinach cyrku wyglądała niemal jak siostra bliźniaczka Marilyn Monroe!
Doda jak Marilyn Monroe fot. ONS
Doda często zaskakuje nas swoimi stylizacjami. Widzieliśmy ją już w rozmaitych fryzurach i makijażach. Tym razem mogliśmy na własne oczy przekonać się, jak bardzo podobna jest do Marilyn Monroe. Odpowiednia fryzura i makijaż sprawiły, że Doda wyglądała jak kopia hollywoodzkiej aktorki.

Pełna objętości fryzura, czerwona szminka, eyeliner i pieprzyk to znaki rozpoznawcze Marilyn Monroe. Nie zabrakło ich także u Dody.

Podoba Ci się look Dody w stylu Marilyn Monroe? Bardzo łatwo zrobić taką fryzurę i makijaż samemu.

1. Włosy, po umyciu i lekkim podsuszeniu, nakręć na grube wałki i wysusz do końca. Delikatnie je zdejmij, zrób z boku przedziałek, a następnie utrwal całość lakierem.

2. Na twarz nałóż podkład, zaznacz różem kości policzkowe. Na górną powiekę nałóż cień w perłowym kolorze i narysuj kreskę eyelinerem. Mocno wytuszuj rzesy mascarą.

3. Konturówką zaznacz kształt ust. Nałóż pomadkę w kolorze żywej czerwieni. Z boku doklej pieprzyk lub narysuj go czarną kredką.SKOMENTUJ
KOMENTARZE (21)
/5 lat temu
Doda ma wulgarną twarz, jest...okropna w tej fryzurze.
/5 lat temu
doda jako doda spokojnie moglaby stac obok m.monroe, ale doda jako m.monroe nigdy nie bedzie tak dobra jak ona sama.
/5 lat temu
jest ładna
POKAŻ KOMENTARZE (18)