Do ślubu jak Kate Middleton

Za niewielkie pieniądze możesz iść do ślubu ubrana jak prawdziwa księżniczka. Możesz też sparafrazować jej kreację na wiosenne dni.
/ 09.01.2012 08:53
jak Kate MIddleton fot. Asos/ONS

Długo owiana tajemnicą suknia ślubna, która dla Kate Middleton zaprojektowała Sarah Burton zyskała już miano kultowej. Tysiące dziewczyn na całym świecie chciało by wyglądać na ślubnym kobiercu jak obecna księżna Cambridge. My zdradzimy wam niedrogi trick jak to osiągnąć!

W sklepie Asos.com pojawiło się właśnie cudne, koronkowe body imitujące górę sukni Kate. Kosztuje 149 zł. Wystarczy skomponować je z odpowiednim długim dołem i dokupić diadem oraz welon i twoja kreacja księżnej gotowa!

Jeśli ślub ci na razie nie w głowie, ale suknia oczarowała cię tak bardzo że koniecznie też chcesz tak wyglądać, body możesz zestawić z krótką, białą spódnicą. Latem zwiewne, dziewczęce stylizacje oraz koronki będą na topie, a ty w tej kreacji z pewnością wzbudzisz nie lada zainteresowanie!

Na zdjęciu: modelka w body Asos, długa spódnica Mango, spódniczka z falbankami na dole Topshop, spódniczka z trzyma koronkowymi falbanami New Yorker, tiara i kolczyki ze złotem Bijou Brigitte, srebrne kolczyki Swarovski.
ślub Kate Middleton i księcia Williama
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)