Błyszczący trend na 3 sposoby!

Zapomniane przez większość roku brokaty i cekiny w okresie karnawału powrócą z wielkim impetem. Pokryją nasze bluzki, sukienki, spodnie, ale i dodatki. Połyskliwe ubrania i akcesoria mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Pod którą grupą kobiet się podpisujesz? Porzucisz na jeden wieczór stonowane barwy na rzecz błyszczącej garderoby? Specjalnie dla was przygotowaliśmy trzy odsłony mieniących się ubrań. A wśród nich: błysk od stóp do głów. błyszcząco - matowy miszmasz, połyskliwy akcent.
/ 20.12.2012 07:47

Zapomniane przez większość roku brokaty i cekiny w okresie karnawału powrócą z wielkim impetem. Pokryją nasze bluzki, sukienki, spodnie, ale i dodatki. Połyskliwe ubrania i akcesoria mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Pod którą grupą kobiet się podpisujesz? Porzucisz na jeden wieczór stonowane barwy na rzecz błyszczącej garderoby? Specjalnie dla was przygotowaliśmy trzy odsłony mieniących się ubrań.

Błyszczący trend na 3 sposoby!

Fot. Asos, H&M, River Island

Nie podlega dyskusji fakt, że każda kobieta jest inna. Jedna lubi klasyczne ubrania, druga odważne, a jeszcze inna dostosowuje je do okazji. Specjalnie dla was przygotowaliśmy trzy stylizacyjne propozycje z błyszczącymi ubraniami i dodatkami w roli główniej. Zobaczcie nasze zestawy i wybierzcie coś dla siebie!

 

Błysk od stóp do głów

Zapewne są wśród was kobiety, które pragną ten jeden raz w roku rzucić w kąt klasyczne ubrania na rzecz błyszczących, seksownych kreacji. Wybierając sukienkę i buty w brokatowy deseń, pamiętaj o zachowaniu umiaru w doborze biżuterii. Nie chcesz przecież podczas karnawałowego balu, "świecić" jak świąteczna choinka.

Błyszczący trend na 3 sposoby!

 

Błyszcząco-matowy miszmasz

Jeśli na co dzień nosisz ubrania w stonowanych barwach, nie musisz rezygnować z nich podczas karnawałowego balu. Polecamy jednak zestawić te bazowe kolory z delikatnie błyszczącą garderobą. Takie rozwiązanie to gwarancja dobrego samopoczucia, a także eleganckiego i modnego wyglądu.

Błyszczący trend na 3 sposoby!

 

Połyskliwy akcent

Błyszczące dodatki w postaci biżuterii lub/i torebki to absolutny must have w okresie karnawału. Proponujemy je kobietom, które bronią się rękami i nogami przed brokatową i cekinową garderobą. Rewelacyjny efekt uzyskasz, jeśli do prostej kreacji ubierzesz połyskliwą biżuterię w ciekawych kolorach i kształtach.Taki mieniący się dodatek ożywi twój wieczorny look.

Błyszczący trend na 3 sposoby!

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/30.12.2012 01:09
Odzież całkiem fajna, choć nie zawsze , zależy od figury. Na weronashop.pl zawsze dopsuję do twoich wymiarów suknie bez dopłaty :)