Bluzki dla zwyciężczyń od Sabriny Pilewicz

Limitowana edycja t-shirtów Sabriny Pilewicz - kontrastowe, czerwono-czarne i ultrakobiece!
/ 22.08.2012 06:24
Sabrina Pilewicz fot. serwis prasowy

Efektowne bluzki trafiły do zwyciężczyń konkursu organizowanego przez nowego, żurawinowego Redd’sa Cranberry, który także łączy w sobie sprzeczności – jest czarny a czerwony, słodki lecz kwaskowaty. Odkrywczynie najciekawszych haseł opisujących kontrastową kobiecą naturę w nagrodę wybrały się zakupy w towarzystwie projektantki, która tym razem wcieliła się w rolę stylistki. Redd’s Cranberry postawił przed miłośniczkami żurawinowego piwa zadanie: odkryj i opisz sprzeczność kobiecej natury.

Autorki 10 najciekawszych haseł otrzymały t-shirty zaprojektowane przez Sabrinę Pilewicz. Trzy z nich wybrały się także na zakupy z projektantką do galerii Arkadia. Każda dostała od Redd’sa 1 000 zł do wydania.

- Muszę przyznać, że udział w roli jurorki w konkursie Redd’sa Cranberry był dla mnie od początku wspaniałą przygodą. Najpierw wybierałam najciekawsze kobiece sprzeczności, potem – jako projektantka – tworzyłam inspirowane hasłami t-shirty, wreszcie wystąpiłam w roli stylistki  
- mówi projektantka. Każdy z t-shirtów Pilewicz jest inny, unikatowy. Każdy odzwierciedla inne hasło. „Jestem jak róża: delikatna a zarazem ciernista” – zwierzyła się Ania Borek. Dostała t-shirt z muślinowymi płatkami na rękawach i ćwiekami przy dekolcie. „Boska jak diabli” – zaproponowała Mariola Karczewska. Jej bluzka ma efektowne skórzane rogi nad rękawkami i plecy w całości koronkowe. „Kobieca, ale z męskim charakterem” – napisała Agata Wodała. Pilewicz stworzyła dla niej t-shirt podobny do męskiej koszuli, jednak z mocno zaznaczoną talią.

Sabrina Pilewicz na zakupach z laureatkami

T-shirt projektu Sabriny Pilewicz

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/30.08.2012 21:40
to sa te zwyciezczynie? widze 2 z nich czesc tego tysiaca wydaly w terranovej