POLECAMY

Bloggerki noszą kapelusze! Też się odważysz?

Ekstrawagancja górą!
Bloggerki noszą kapelusze! Też się odważysz? fot. materiały prasowe, <a href="http://lookbook.nu/" rel="nofollow" target="_blank">lookbook.nu</a>

Wszystkie bloggerki, niezależnie od tego, jaki styl preferują, dobrze wiedzą o tym, że dodatki są najważniejsze przy tworzeniu stylizacji. Ba! Styl bloggerek czerpie z dodatków i akcesoriów, całym garściami. Ani myśląc o minimalizmie! Na jesień i zimę chętnie noszą więc nakrycia głowy. Do stworzenia nonszalanckiego stylu bohemy, albo eleganckiego retro, idealny będą kapelusze.


Biorąc przykład z bloggerek pamiętajmy o ważnej zasadzie! Do stylizacji z kapeluszem warto dodać kilka elementów zapożyczonych ze stylu streetowego. Jeśli nosząc kapelusz założysz też coś co będzie bardziej młodzieżowe, albo, idąc innym kierunkiem, seksi, kapelusz nabierze stylu. W innym wypadku, ten dodatek może wyglądać zbyt ciężko i postarzająco.


Zainspirowane odwagą bloggerek, wyszukałyśmy kilka kapeluszy w znanych sieciówkach. Będę idealną alternatywą dla dzianinowych czapek, czy futrzanych pilotek. To jak? Zdecydujecie się na odrobinę odwagi?
 

Kapelusze: bordowy - Aldo, czarny - Zara, szary - H&M, niebieski - Clarie`s
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)